Zrní křtí již druhou desku. Pomůže jim Radůza

|
Zrní křtí již druhou desku. Pomůže jim Radůza

Kladenská alternativně rocková kapela Zrní křtí již svojí druhou desku. Jejich debut Zrní Voní si získalo až nečekaný ohlas u kritiků a není tedy divu, že si Zrní začalo všímat více a více poslouchačů a i profesionálních hudebníků. Jedním z nich se stala i Radůza, která druhou desku pokřtí a dokonce vydá na svém labelu. Jejich druhé CD s názvem "Hrdina počítačový hry jde do světa" pokračuje ve stejné tradici nežného brutartu s velice emocionálními texty naléhavou hudbou plnou zvratů. Ostatně posuďte sami! Na Bandzone.cz mají k poslechu jak písně ze starého alba (doporučil bych hlavně Koně) a tak i z připravovaného, včetně jejich videoklipové skladby Jabloně.

Zrní pokřtí desku v Paláci Akropolis 22. 3. 2011 společně s Radůzou

Bandzone.cz profil

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek