Heaven Shall Burn na MAY DAY FESTIVALU

Heaven Shall Burn na MAY DAY FESTIVALU

Loni to nevyšlo, ale vypadá to, že letos by opravdu na May Day Festivalu měli zahrát němečtí Heaven Shall Burn. May Day Festival je antifašistický festival, který není zaměřen pouze na hudbu. Součástí jsou i nejrůznější přednášky a workshopy. Téma mají všechny tyto aktivity společné: Antifašismus a Antirasismus! V minulosti na festivalu hráli například Envy. Loni se šuškalo o HSB, ale kvůli vytížení kapely z toho nakonec nic nebylo. Letos, ač to zatím Heavni nemají uvedené na svých stránkách, jsou už napsáni na oficiálním webu May Day i na plakátech. Když se nad tím zamyslíme, není se čemu divit. Antifašistický postoj Heaven Shall Burn je totiž veřejně známý. Více informací o tomto nejen hudebním! festivalu, jehož 4. ročník se koná 1. května na Střeleckém ostrově a na nějž je vstup zdarma, se dozvíte ZDE.

953 878 111

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek