Zebrahead natáčejí novou desku a soucítí s Japonskem

|
Zebrahead natáčejí novou desku a soucítí s Japonskem

Američtí Zebrahead, kteří ji třikrát navštívíli i Českou republiku, se nyní nacházejí ve studiu, kde pracují na nové desce. Podle slov kapely je hotová asi polovina, doufejme že nové album Zebrahead, které by mělo navazovat na Phoenix z roku 2008 vyjde ještě letos.

Kapela zároveň vyjádřila svojí lítost k tragédii v Japonsku, které je pro Zebrahead jejich druhým domovem (kapela je zde neuvěřitelně populární) a vydala limitovanou edici triček Zebrahead Loves Japan!. Výtěžek z těchto triček kapela věnuje Červenému kříži. Trička si můžete prohlédnout či koupit ZDE.

Jak to vypadá u Zebrahead ve studiu se můžete podívat i vy, každý týden se na internetu objeví video z nahravání jednoho nástroje, zatím to byly bicí a kytara frontmana Mattyho.

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek