Novinky u Red Hot Chili Peppers

|
Novinky u Red Hot Chili Peppers

U Redhotů se schyluje k dlouho očekávané události. Od posledního alba, vydaného před 5ti lety se kapela jenom plácala, zažila vedlejší projekty jednotlivých členů, odchod kytaristy Johna Frusciante, příchod Joshe Klinghoffera, ... Teď už nám ale chybí jen pár měsíců do vydání nového alba!

Je potvrzené ze všech možných stran, že už jsou kompletně nahrané 3 pecky a u ostatních je nahraný základ, a tak zatímco někteří členové pilně pracují, Flea si odběhl zaběhnout maraton. Fleau přišel podpořit nejenom admin největší fanpage www.stadium-arcadium.com, ale i bubeník Chad Smith, který zároveň pracuje na albu s Chickenfoot.

Flea si taky v pátek odskočil do Madison Square Garden na basket, kde ho odchytila jedna reportérka. Prozradil, že album vyjde v létě a také, co v současné době poslouchá ve svém iPodu. “Většinou poslouchám věci z našeho ještě nevydaného alba, pozorně je poslouchám. A hlavně se soustředím na vydání alba.

 

Dále jsou potvrzené koncerty 24. září v Rio de Janero, dále blíže neurčené v Austrálii, Peru, Colombii, Venezuele, Chile a Hong Kongu. RHCP měli ještě vystoupit v srpnu na Sonic festivalu v Tokyu a v Osace. Bůh ví, jak to dopadne...

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek