Horkýže Slíže v Plzni: turné V dobrej viere k novému albu, host Cocotte Minute

Horkýže Slíže v Plzni: turné V dobrej viere k novému albu, host Cocotte Minute

Horkýže Slíže vydali v dobré víře album svých největších hitů a vyrazili na stejnojmenné turné. V jeho zastávkách samozřejmě nemůže chybět Plzeň, kde skupina pravidelně vystupuje už několik let s velkým úspěchem. Koncert se odehraje v KD Šeříková ve čtvrtek 31. března.

Turné "V dobrej viere" čítá dvacet šest koncertních zastávek. První koncerty byly vyprodané, Horkýže Slíže tak dokazují, že patří k tomu nejlepšímu, co mohou příznivci živé rockové hudby zažít. Vystoupení samozřejmě doprovází speciální scéna a kvalitní ozvučení. Jako hosta si Slíže na celé turné pozvali Cocotte Minute. S nimi mají připravené nové fórky a vzájemné hostování, jak už na jejich turné bývá zvykem.

Výběrové album vyšlo na začátku března a kromě sedmnácti nejžádanějších hitovek obsahuje dvě novinky. Nový singl "Mám v p... na lehátku" se již objevuje v éteru českých rádiích a jistě se zařadí mezi nejoblíbenější songy kapely jako Silný Refrén, Malá Žužu a nebo LAG song.

Vstup do kulturního domu Šeříková ve čtvrtek 31. března bude umožněn po sedmé hodině, koncerty začnou kolem půl deváté. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 220 Kč. Na místě bude cena 250 Kč. Více informací naleznete na internetových stránkách www.rockinplzen.cz a nebo na facebooku.

Den po koncertu, v pátek 1. dubna v jednu hodinu, se Horkýže Slíže jako kmotři zúčastní adopce velblouda v ZOO Plzeň. Zvíře adoptuje největší plzeňský open air festival Majáles, kde Slíže pravidelně vystupují. Z důvodu aktuálního turné zrovna letošní rok vynechávají, nicméně s příslibem účasti pro rok 2012.

Program Rock in Plzeň 2011

17.3. Mňága a Žďorp

31.3.  Horkýže Slíže

14.4.  United Flavour + Skyline

30.4. Plzeňský Majáles

26.5. Harlej + Škwor

15.6.  Tři Sestry

22.6. Tleskač - 10 let

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek