Horkýže Slíže v Plzni: turné V dobrej viere k novému albu, host Cocotte Minute

Horkýže Slíže v Plzni: turné V dobrej viere k novému albu, host Cocotte Minute

Horkýže Slíže vydali v dobré víře album svých největších hitů a vyrazili na stejnojmenné turné. V jeho zastávkách samozřejmě nemůže chybět Plzeň, kde skupina pravidelně vystupuje už několik let s velkým úspěchem. Koncert se odehraje v KD Šeříková ve čtvrtek 31. března.

Turné "V dobrej viere" čítá dvacet šest koncertních zastávek. První koncerty byly vyprodané, Horkýže Slíže tak dokazují, že patří k tomu nejlepšímu, co mohou příznivci živé rockové hudby zažít. Vystoupení samozřejmě doprovází speciální scéna a kvalitní ozvučení. Jako hosta si Slíže na celé turné pozvali Cocotte Minute. S nimi mají připravené nové fórky a vzájemné hostování, jak už na jejich turné bývá zvykem.

Výběrové album vyšlo na začátku března a kromě sedmnácti nejžádanějších hitovek obsahuje dvě novinky. Nový singl "Mám v p... na lehátku" se již objevuje v éteru českých rádiích a jistě se zařadí mezi nejoblíbenější songy kapely jako Silný Refrén, Malá Žužu a nebo LAG song.

Vstup do kulturního domu Šeříková ve čtvrtek 31. března bude umožněn po sedmé hodině, koncerty začnou kolem půl deváté. Vstupenky jsou k dostání v běžných předprodejích za 220 Kč. Na místě bude cena 250 Kč. Více informací naleznete na internetových stránkách www.rockinplzen.cz a nebo na facebooku.

Den po koncertu, v pátek 1. dubna v jednu hodinu, se Horkýže Slíže jako kmotři zúčastní adopce velblouda v ZOO Plzeň. Zvíře adoptuje největší plzeňský open air festival Majáles, kde Slíže pravidelně vystupují. Z důvodu aktuálního turné zrovna letošní rok vynechávají, nicméně s příslibem účasti pro rok 2012.

Program Rock in Plzeň 2011

17.3. Mňága a Žďorp

31.3.  Horkýže Slíže

14.4.  United Flavour + Skyline

30.4. Plzeňský Majáles

26.5. Harlej + Škwor

15.6.  Tři Sestry

22.6. Tleskač - 10 let

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek