Justin Bieber nahradí zesnulého Paula Graye ze Slipknot

|
Justin Bieber nahradí zesnulého Paula Graye ze Slipknot

Po tragickém odchodu Paula Graye si iowská kapela Slipknot nevěděla rady, kam směřovat své budoucí hudební kroky a jestli má vůbec cenu bez Paula pokračovat. Už už se zdálo, že se kapela dohodne na spolupráci s bývalým členem Donniem Steelem. Ten nicméně na poslední chvíli za podivných okolností vycouval a tak byla pozice baskytaristy opět volná. Na svém Twitteru se k tomu Donnie vyjádřil jen stručně a mlhavě "Podle mě to byla jenom zástěrka, ve skutečnosti mě nikdy nechtěli".

Internetem poté začaly kolovat nepotvzené zvěsti a jména hudebníků jako Twiggy Ramirez z kapely Marilyna Mansona, Alexi Laiho z Children Of Bodom, Richard Kruspe z Rammstein, či (byť spíše žertem) Justina Biebera. Šokující zprávu, že posledně jmenovaný opravdu nastoupí na post baskytaristy překvapivě potvrdil i lídr kapely Slipknot Corey Taylor: "Jo, je to pravda. Nechtěli jsme někoho, kdo jen odehraje koncert a půjde se s námi pak ožrat. Chtěli jsme někoho, kdo hudbu cítí srdcem a dělá pro ni všechno. Spolupráce s Justinem bude ta nejbrutálnější věc, jakou jsme kdy udělali. Bude to kurevskej metal".

A že Justin nebude jen tak řadovým členem se potvrdilo sotva pár hodin po jeho začlenění do kapely. "Rozhodli jsme se zpětně upravit pár našich videoklipů tak, aby se líbily i Justinovi a lépe se mu hrály. Bylo to to nejmenší, co jsme mohli udělat pro to, aby se u nás cítil jako doma." nechal se slyšet Joey Jordison, bubeník kapely.

Ukázku jejich "vylepšené" tvorby si můžete pustit v následujícím videu:

EDIT: Jedná se samozřejmě o apríl.

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek