Justin Bieber nahradí zesnulého Paula Graye ze Slipknot

|
Justin Bieber nahradí zesnulého Paula Graye ze Slipknot

Po tragickém odchodu Paula Graye si iowská kapela Slipknot nevěděla rady, kam směřovat své budoucí hudební kroky a jestli má vůbec cenu bez Paula pokračovat. Už už se zdálo, že se kapela dohodne na spolupráci s bývalým členem Donniem Steelem. Ten nicméně na poslední chvíli za podivných okolností vycouval a tak byla pozice baskytaristy opět volná. Na svém Twitteru se k tomu Donnie vyjádřil jen stručně a mlhavě "Podle mě to byla jenom zástěrka, ve skutečnosti mě nikdy nechtěli".

Internetem poté začaly kolovat nepotvzené zvěsti a jména hudebníků jako Twiggy Ramirez z kapely Marilyna Mansona, Alexi Laiho z Children Of Bodom, Richard Kruspe z Rammstein, či (byť spíše žertem) Justina Biebera. Šokující zprávu, že posledně jmenovaný opravdu nastoupí na post baskytaristy překvapivě potvrdil i lídr kapely Slipknot Corey Taylor: "Jo, je to pravda. Nechtěli jsme někoho, kdo jen odehraje koncert a půjde se s námi pak ožrat. Chtěli jsme někoho, kdo hudbu cítí srdcem a dělá pro ni všechno. Spolupráce s Justinem bude ta nejbrutálnější věc, jakou jsme kdy udělali. Bude to kurevskej metal".

A že Justin nebude jen tak řadovým členem se potvrdilo sotva pár hodin po jeho začlenění do kapely. "Rozhodli jsme se zpětně upravit pár našich videoklipů tak, aby se líbily i Justinovi a lépe se mu hrály. Bylo to to nejmenší, co jsme mohli udělat pro to, aby se u nás cítil jako doma." nechal se slyšet Joey Jordison, bubeník kapely.

Ukázku jejich "vylepšené" tvorby si můžete pustit v následujícím videu:

EDIT: Jedná se samozřejmě o apríl.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek