Does It Offend You, Yeah? vás varují před svým pražským koncertem, na kterém jim budou předskakovat pražští LUS3

Does It Offend You, Yeah? vás varují před svým pražským koncertem, na kterém jim budou předskakovat pražští LUS3

Našlápnutá kapela z britských ostrovů, o nichž se tvrdí, že svou nespoutanou energii strčí do kapsy i Prodigy a která má prapodivný název Does It Offend You, Yeah, vydala své druhé album a vyrazila na turné. Deska má název ‘Don’t Say We Didn’t Warn You’ a je zřejmé, že kapela bude pokračovat v bezohledném útoku na naše smysly stejně, jako na loňském festivalu Rock for People, kde se bez varování stali velkou senzací celého festivalu. Fanoušci, kteří byli jejich vystoupení šokováni a nadšeni, ale i ti, kteří je objevili až pozdeji, se chystají 10.dubna do pražského Lucerna Music Baru, kde jim tato parta svou čerstvou novinku předvede live.

 

Podium jim zahřejí pražští LUS3, kteří jsou pro změnu zjevením pro domácí klubové publikum. LUS3 nyní intenzivně pracují na svém debutovém albu, které hodlají vydat v letošním roce. Své netrpělivé fans zatím kromě koncertů baví také prostřednictvím svých nových webových stránek www.lus3.cz , na kterých je nejen prolink na provokativní video k připravovanému klipu vznikajícímu pod taktovkou Martina Pavla umístěnému na YouTube, ale i vtipná videoupoutávka ke zmiňovanému koncertu s Does It Offend You, Yeah?.

 

První video DIOYY k nové desce s názvem The Monkeys Are Coming je k vidění zde: http://www.youtube.com/watch?v=dsXzW3jmvXU

 

Vstupenky na koncert jsou v prodeji v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 400,- Kč + poplatky, na místě za 500,- Kč.

Klub bude otevřen od 20:00 hodin.

Více info na:

www.doesitoffendyou.com

www.facebook.com/doesitoffendyou

www.myspace.com/doesitoffendyou

www.lus3.cz

www.bandzone.cz/lus3

www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackpromotion

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek