Does It Offend You, Yeah? vás varují před svým pražským koncertem, na kterém jim budou předskakovat pražští LUS3

Does It Offend You, Yeah? vás varují před svým pražským koncertem, na kterém jim budou předskakovat pražští LUS3

Našlápnutá kapela z britských ostrovů, o nichž se tvrdí, že svou nespoutanou energii strčí do kapsy i Prodigy a která má prapodivný název Does It Offend You, Yeah, vydala své druhé album a vyrazila na turné. Deska má název ‘Don’t Say We Didn’t Warn You’ a je zřejmé, že kapela bude pokračovat v bezohledném útoku na naše smysly stejně, jako na loňském festivalu Rock for People, kde se bez varování stali velkou senzací celého festivalu. Fanoušci, kteří byli jejich vystoupení šokováni a nadšeni, ale i ti, kteří je objevili až pozdeji, se chystají 10.dubna do pražského Lucerna Music Baru, kde jim tato parta svou čerstvou novinku předvede live.

 

Podium jim zahřejí pražští LUS3, kteří jsou pro změnu zjevením pro domácí klubové publikum. LUS3 nyní intenzivně pracují na svém debutovém albu, které hodlají vydat v letošním roce. Své netrpělivé fans zatím kromě koncertů baví také prostřednictvím svých nových webových stránek www.lus3.cz , na kterých je nejen prolink na provokativní video k připravovanému klipu vznikajícímu pod taktovkou Martina Pavla umístěnému na YouTube, ale i vtipná videoupoutávka ke zmiňovanému koncertu s Does It Offend You, Yeah?.

 

První video DIOYY k nové desce s názvem The Monkeys Are Coming je k vidění zde: http://www.youtube.com/watch?v=dsXzW3jmvXU

 

Vstupenky na koncert jsou v prodeji v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 400,- Kč + poplatky, na místě za 500,- Kč.

Klub bude otevřen od 20:00 hodin.

Více info na:

www.doesitoffendyou.com

www.facebook.com/doesitoffendyou

www.myspace.com/doesitoffendyou

www.lus3.cz

www.bandzone.cz/lus3

www.musicbar.cz
www.dsmacku.com
www.facebook.com/dsmackpromotion

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek