Tvorba Slipknot, jako podmět pro vraždu?

|
Tvorba Slipknot, jako podmět pro vraždu?

Uvažovala jsem, do jaké sekce tuto zprávu zařadit. Koneckonců rubriku "Na zamyšlení" tady nemáme, tak jsem se rozhodla pro žurnál. Server NewsOK.com podal informace o tom, že v jednom z pokojů vyhořelého domu zavražděných manželů z Oklohamy, byly nalezeny "démonické ornamenty", dýky, nože a hlavně CD kapely SLIPKNOT. Manželský pár staršího věku zavraždil jejich sedmnáctiletý vnuk, který své prarodiče napadl nožem a celé to natáčel na svůj mobilní telefon a poté celý dům i s těly zapálil. Kyle Smith je nyní zadržen v státní oklahomské věznici a čeká na rozsudek, který se bude konat 11. dubna 2011. Místní šerif se zmínil, že Kyle "během zatýkání přiznal, že poslouchal heavy metalovou muziku", nicméně celý motiv vraždy zůstává stále neobjasněn. Ač se to kapely Slipknot týká snad ze všeho nejméně, dovedete si doufám jasně představit, jaký názor na to budou mít puritání a populisté.

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek