Tvorba Slipknot, jako podmět pro vraždu?

|
Tvorba Slipknot, jako podmět pro vraždu?

Uvažovala jsem, do jaké sekce tuto zprávu zařadit. Koneckonců rubriku "Na zamyšlení" tady nemáme, tak jsem se rozhodla pro žurnál. Server NewsOK.com podal informace o tom, že v jednom z pokojů vyhořelého domu zavražděných manželů z Oklohamy, byly nalezeny "démonické ornamenty", dýky, nože a hlavně CD kapely SLIPKNOT. Manželský pár staršího věku zavraždil jejich sedmnáctiletý vnuk, který své prarodiče napadl nožem a celé to natáčel na svůj mobilní telefon a poté celý dům i s těly zapálil. Kyle Smith je nyní zadržen v státní oklahomské věznici a čeká na rozsudek, který se bude konat 11. dubna 2011. Místní šerif se zmínil, že Kyle "během zatýkání přiznal, že poslouchal heavy metalovou muziku", nicméně celý motiv vraždy zůstává stále neobjasněn. Ač se to kapely Slipknot týká snad ze všeho nejméně, dovedete si doufám jasně představit, jaký názor na to budou mít puritání a populisté.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek