Na exkluzivní turné Harryho Waterse zbývá posledních pár lístků

Na exkluzivní turné Harryho Waterse zbývá posledních pár lístků

Pouhých několik dnů zbývá do začátku turné Harry Waters & Friends. Během něj odehraje slavný jazzový pianista Harry Waters v Praze dva speciální koncerty v doprovodu výborných českých jazzmanů. Obě vystoupení nabízí již jen posledních pár lístků. Talentovaný instrumentalista tak po vzoru svého otce Rogera Waterse rovněž vyprodává své vlastní tour.

Jen pár dní nás dělí od prvního koncertu pianisty Harryho Waterse, kdy se 14. dubna v kavárně Potrvá představí po boku výborných českých hudebníků. Poprvé v Praze budou tak mít příchozí možnost slyšet autorskou tvorbu, která uchvátila minulý rok publikum během vyprodaného finálového večera prestižního festivalu Jazzinec v Trutnově. O tři dny později, 17. dubna, vyvrcholí projekt zvaný Harry Waters & Friends v pražském klubu Jazz Dock za účasti speciálních hudebních hostů, kterými budou např. baskytarista Filip Benešovský a zpěvačka Lada Soukupová.

Při příležitosti koncertů The Wall Live v Praze, kde Harry Waters vystupuje se svým otcem Rogerem Watersem, vznikl nápad uspořádat jazzové tour s názvem Harry Waters & Friends, kdy Harryho doprovodí na pódiu přední čeští hudebníci. S muzikanty jako jsou saxofonista Jakub Doležal, kontrabasista Jan Greifoner či bubeník Filip Jeníček, tak konečně Harry vystoupí v Praze poprvé v pozici sobě nejbližší, tedy v pozici jazzmana,“ doplňuje promotérka Daniela Slezáková.

Během dvou unikátních vystoupení návštěvníci uslyší vlastní tvorbu Harryho Waterse i průřez nezapomenutelnými světově proslulými jazzovými skladbami. Nenechte si ujít tento jedinečný jazzový svátek.


Poslední lístky je možné zakoupit v předprodeji na:
www.potrva.cz
www.jazzdock.cz
www.ticketstream.cz

14.4.2011 – 20:00 Potrvá, Praha – Harry Waters & Friends
17.4.2011 – 22:00 Jazz Dock, Praha – Harry Waters & Friends + special guests

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek