PHR zveřejňují ediční plán na nejbližší týdny

|
PHR zveřejňují ediční plán na nejbližší týdny

Jelikož se u PHR před několika dny definitivně uzavřel ediční plán na nejbližší 2 měsíce, rozhodli jsme se zveřejnit na co se můžete v blízké době těšit. Kromě českých kapel, je tu tentokrát i větší důraz na zahraniční desky, takže konkrétně:

CHAOS UK - s/t : re-edice klasické punkové desky z roku 1983, ta vyjde poprvé za téměř 30 let opět na vinylu! Tentokrát v barevném provedení a s vnitřňákem.
THE VIBRATORS - Under The Radar : nejnovější deska těchto klasiků na barevném vinylu.
THE VIBRATORS - Energize : první edice LP je dnes téměř vyprodaná, proto přichází čas na nový press v drobné úpravě oproti původnímu – černý vinyl a obal z luxusního 350g kartonu.
THE RESTARTS - Slumworld : debutní deska skvělých anglických punx, po letech bude opět k dostání ve vinylové podobě. Rovněž na skvěle vypadající barevné desce!
UŽ JSME DOMA - Jeskyně : zatím poslední album nejúspěšnější české alternative/punk kapely na vinylovém formátu, který si jistě plně zaslouží.
ŠANOV 1 - Delikatesy : abychom nebyli jen u těch vinylů, tak novinkové album kultovního českého punku vyjde jen na CD, což ale rozhodně nesnižuje jeho kvality! Naopak, kapela se vrací ke stylu jaký známé ze skvělé desky „On The Shit“.

V jednání na další měsíce je spousta dalších nahrávek, informace o nich bude postupně odtajňovat. Rozhodně můžete čekat podobné pecky jako výše zmíněné nahrávky.
Sledujte stránky www.phr.cz a dozvíte se další podrobnosti.

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek