PHR zveřejňují ediční plán na nejbližší týdny

|
PHR zveřejňují ediční plán na nejbližší týdny

Jelikož se u PHR před několika dny definitivně uzavřel ediční plán na nejbližší 2 měsíce, rozhodli jsme se zveřejnit na co se můžete v blízké době těšit. Kromě českých kapel, je tu tentokrát i větší důraz na zahraniční desky, takže konkrétně:

CHAOS UK - s/t : re-edice klasické punkové desky z roku 1983, ta vyjde poprvé za téměř 30 let opět na vinylu! Tentokrát v barevném provedení a s vnitřňákem.
THE VIBRATORS - Under The Radar : nejnovější deska těchto klasiků na barevném vinylu.
THE VIBRATORS - Energize : první edice LP je dnes téměř vyprodaná, proto přichází čas na nový press v drobné úpravě oproti původnímu – černý vinyl a obal z luxusního 350g kartonu.
THE RESTARTS - Slumworld : debutní deska skvělých anglických punx, po letech bude opět k dostání ve vinylové podobě. Rovněž na skvěle vypadající barevné desce!
UŽ JSME DOMA - Jeskyně : zatím poslední album nejúspěšnější české alternative/punk kapely na vinylovém formátu, který si jistě plně zaslouží.
ŠANOV 1 - Delikatesy : abychom nebyli jen u těch vinylů, tak novinkové album kultovního českého punku vyjde jen na CD, což ale rozhodně nesnižuje jeho kvality! Naopak, kapela se vrací ke stylu jaký známé ze skvělé desky „On The Shit“.

V jednání na další měsíce je spousta dalších nahrávek, informace o nich bude postupně odtajňovat. Rozhodně můžete čekat podobné pecky jako výše zmíněné nahrávky.
Sledujte stránky www.phr.cz a dozvíte se další podrobnosti.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek