OBSCENE SOCIETY FESTIVAL no. 16 se blíží

|
OBSCENE SOCIETY FESTIVAL no. 16 se blíží

Rok se s rokem sešel a v půlce letošního května opět oslavíme společně

s INSANE SOCIETY RECORDS a OBSCENE PRODUCTIONS jejich 16. narozeniny. Servírovat se bude:DOOM (UK)

Anglická hardcore legenda, která výrazně udávala a stále udává směr  stylu zvanému crustcore. V loni v létě nás DOOM rozsekali na OBSCENE  EXTREME festivalu. Pro ty z vás, kteří neholdujou monster akcím, máme dobrou zprávu! Na letošní narozeninové oslavě INSANE & OBSCENE budete mít možnost vychutnat si tuhle britskou HC legendu v komornějším prostředí. Opakování je totiž matkou moudrosti. 

DOOM jsou kapela, která dala vzniknout tomu, čemu se dnes říká crust. Špinavější verze punku, anebo pokud chcete - uhlazenější verze grindcoru. Společně s EXTREME NOISE TERROR, HERESY, AMEBIX, RIPCORD nebo DEVIATED INSTICNT, patří ke klasice ostrovního hardcore z konce let 80. a začátku let 90.

Pokud jsi minul historická česká zastavení této kapely v 90. letech nebo z jakéholiv důvodu nebyl na loňském OEF, je tohle další šance vidět legendy naživo. Ne, nemusíš se bát dalšího trapného reunionu.

DOOM začali tam, kde přestali. Přesvědčit se musíš sám .....

http://www.myspace.com/ukdoom

 

NOW YOU´RE FUCKED (Austrálie)

Australská grindcore smečka, přímo z Tasmánského ostrova - z jeho  hlavního města Hobart, drtící sice "jen" od roku 2008, ale žádní  zelenáči to rozhodně nejsou. Nejzajímavější na nich je určite to, že  bubeník Chris je bejvalej blaster VOMITORIAL CORPULENCE (křesťanskej  grind) a hlavně EGROGSID, neboli australských DISGORGE, které založil  společně s Erikem SIMONSENEM (RIP) už v roce 1990! V roce 1995, po  odchodu Chrise, sedá Erik za bicí a na ostatcích EGROGSID rozjíždí  legendarní WARSORE! Před necelým rokem vyměnili zpěváka, s kterým se  chystají tenhle víkend nahrát novej matroš, kterej bude k dostaní na tour, jehož součástí je i vystoupení v Pardubicích!

http://www.myspace.com/hobartgrindcore

KOMATOZ (Rusko)

Ruské hordy opět pořádají nájezd na západní část Evropy.  A samozřejmostí je i pár zastávek v naší vlasti. Předvoj jim před  nedávnou dobou udělala jejich zbrusu nová deska, na které se odklonili  z crustových vod blíže k hrubému neotesanému thrash/death metalovému  projevu. Uvidíme v jaké formě se představí naživo.

http://www.myspace.com/komatozpunkNEEDFUL THINGS

Grindcore stálice české scény extrémní hudby. S fungl novou deskou  u OBSCENE PRODUCTIONS, která už rozsekala nemálo grindcore maniaků.  Navíc vystoupení před domácím publikem. Bude peklo. 

http://www.bandzone.cz/needfulthingsLYCANTHROPHY

Další pánové (a dáma), kteří se pohybují ve vodách extremního HC/grindu.  Nebo chcete-li – excelentní, protřelý, žďársko-lázeňský fastcore zvěřinec. 
Netřeba více dodávat ...

http://www.lycanthrophy.wz.czFESTA DESPERATO

Brněnský crust/metal s dlouho odkládanou debutní deskou na krku. Předpokládám, že půjde o jedno z mála vystoupení této kapely pro letošní rok. Rozhodně si jej nenechte ujít.

http://www.festadesperato.comONANIZER

Objeli svět, rozsévali zkázu a ničivé sémě po cizokrajných destinacích a teď jsou zpět v plné síle. Gore/grindcore!

http://www.bandzone.cz/onanizerEVIDENCE SMRTI

Z hlubokých hvozdů Vysočiny na vaše sluchové ústrojí zaútočí také crust komando EVIDENCE SMRTI. Je nutné připojovat stokrát omílanou frázi o netradičním způsobu zpěvu? ...

http://www.bandzone.cz/evidencesmrtiBRUTALLY DECEASED

Loňský objev české death scény. Pokud máte rádi starej švédskej deathmetal jako DISMEMBER / UNLEASHED musíte tuhle kapelu vidět naživo!

http://www.bandzone.cz/brutallydeceasedMIDNATT DÖD

Hrubej d-beat/punk útok ze Znojma s brutálním ženským řevem, navíc v sestavě s kultovní postavou Čikem (ex-MRTVÁ BUDOUCNOST), kterej se ujal v MD basy.

http://www.bandzone.cz/midnattdod

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek