OBSCENE SOCIETY FESTIVAL no. 16 se blíží

|
OBSCENE SOCIETY FESTIVAL no. 16 se blíží

Rok se s rokem sešel a v půlce letošního května opět oslavíme společně

s INSANE SOCIETY RECORDS a OBSCENE PRODUCTIONS jejich 16. narozeniny. Servírovat se bude:DOOM (UK)

Anglická hardcore legenda, která výrazně udávala a stále udává směr  stylu zvanému crustcore. V loni v létě nás DOOM rozsekali na OBSCENE  EXTREME festivalu. Pro ty z vás, kteří neholdujou monster akcím, máme dobrou zprávu! Na letošní narozeninové oslavě INSANE & OBSCENE budete mít možnost vychutnat si tuhle britskou HC legendu v komornějším prostředí. Opakování je totiž matkou moudrosti. 

DOOM jsou kapela, která dala vzniknout tomu, čemu se dnes říká crust. Špinavější verze punku, anebo pokud chcete - uhlazenější verze grindcoru. Společně s EXTREME NOISE TERROR, HERESY, AMEBIX, RIPCORD nebo DEVIATED INSTICNT, patří ke klasice ostrovního hardcore z konce let 80. a začátku let 90.

Pokud jsi minul historická česká zastavení této kapely v 90. letech nebo z jakéholiv důvodu nebyl na loňském OEF, je tohle další šance vidět legendy naživo. Ne, nemusíš se bát dalšího trapného reunionu.

DOOM začali tam, kde přestali. Přesvědčit se musíš sám .....

http://www.myspace.com/ukdoom

 

NOW YOU´RE FUCKED (Austrálie)

Australská grindcore smečka, přímo z Tasmánského ostrova - z jeho  hlavního města Hobart, drtící sice "jen" od roku 2008, ale žádní  zelenáči to rozhodně nejsou. Nejzajímavější na nich je určite to, že  bubeník Chris je bejvalej blaster VOMITORIAL CORPULENCE (křesťanskej  grind) a hlavně EGROGSID, neboli australských DISGORGE, které založil  společně s Erikem SIMONSENEM (RIP) už v roce 1990! V roce 1995, po  odchodu Chrise, sedá Erik za bicí a na ostatcích EGROGSID rozjíždí  legendarní WARSORE! Před necelým rokem vyměnili zpěváka, s kterým se  chystají tenhle víkend nahrát novej matroš, kterej bude k dostaní na tour, jehož součástí je i vystoupení v Pardubicích!

http://www.myspace.com/hobartgrindcore

KOMATOZ (Rusko)

Ruské hordy opět pořádají nájezd na západní část Evropy.  A samozřejmostí je i pár zastávek v naší vlasti. Předvoj jim před  nedávnou dobou udělala jejich zbrusu nová deska, na které se odklonili  z crustových vod blíže k hrubému neotesanému thrash/death metalovému  projevu. Uvidíme v jaké formě se představí naživo.

http://www.myspace.com/komatozpunkNEEDFUL THINGS

Grindcore stálice české scény extrémní hudby. S fungl novou deskou  u OBSCENE PRODUCTIONS, která už rozsekala nemálo grindcore maniaků.  Navíc vystoupení před domácím publikem. Bude peklo. 

http://www.bandzone.cz/needfulthingsLYCANTHROPHY

Další pánové (a dáma), kteří se pohybují ve vodách extremního HC/grindu.  Nebo chcete-li – excelentní, protřelý, žďársko-lázeňský fastcore zvěřinec. 
Netřeba více dodávat ...

http://www.lycanthrophy.wz.czFESTA DESPERATO

Brněnský crust/metal s dlouho odkládanou debutní deskou na krku. Předpokládám, že půjde o jedno z mála vystoupení této kapely pro letošní rok. Rozhodně si jej nenechte ujít.

http://www.festadesperato.comONANIZER

Objeli svět, rozsévali zkázu a ničivé sémě po cizokrajných destinacích a teď jsou zpět v plné síle. Gore/grindcore!

http://www.bandzone.cz/onanizerEVIDENCE SMRTI

Z hlubokých hvozdů Vysočiny na vaše sluchové ústrojí zaútočí také crust komando EVIDENCE SMRTI. Je nutné připojovat stokrát omílanou frázi o netradičním způsobu zpěvu? ...

http://www.bandzone.cz/evidencesmrtiBRUTALLY DECEASED

Loňský objev české death scény. Pokud máte rádi starej švédskej deathmetal jako DISMEMBER / UNLEASHED musíte tuhle kapelu vidět naživo!

http://www.bandzone.cz/brutallydeceasedMIDNATT DÖD

Hrubej d-beat/punk útok ze Znojma s brutálním ženským řevem, navíc v sestavě s kultovní postavou Čikem (ex-MRTVÁ BUDOUCNOST), kterej se ujal v MD basy.

http://www.bandzone.cz/midnattdod

Další žurnál

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek

Ulsect inovují death metal - v neděli živě!

21. Říjen 2017 10:25 |
Jednota uvádí: ULSECT death metal | avantgarde | Season of Mist | NL facebook.com/ulsect ulsect.bandcamp.com ulsect.com
... Zobrazit celý článek