Co je nového u pražských My Own Story?

|
Co je nového u pražských My Own Story?

Pražská rocková partička My Own Story o sobě po delší době nechává vědět. Na kontě mají nové singly, proběhlo také pár změn v sestavě kapely...více už prozrazuje sama kapela:

V létě 2009 odešel po druhém turné s Imodium solo kytarista Martin do kapely Ewy Farné. Tou dobou jsme byli bez bubeníka a tak napůl bez zpěváka. Nakonec jsme zůstali sami s bassákem Tomem a nějakou dobu to vypadalo, že kapela definitivně skončí. Pak se nám ale zasteklo po hraní, po tour a po rocknrollovým životě jako takovým a tak jsme rozhodili sítě a inzeráty a začali hledat chybějící posty. Nejprve jsme se sešli s našim ex-zpěvákem Mikem a dohodli se na nové spolupráci. Vyzkoušeli jsme několik kytaristů a bubeníků, abychom po čase hledání potkali kytaristu Ondyho a nedlouho po něm bubeníka Lubiho, se kterýma jsme si dohromady sedli nejen hudebně, ale i lidsky. Bohužel téměř po roce připravování a skládání se rozhodl Ondy ukončit kariéru kytaristy nadobro. Tak začalo nové hledání solo kytaristy. Nakonec se našel, říká si Johnny a je s náma teprve krátce.

Těsně před vánoci jsme měli po hodně dlouhé odmlce koncert v pražském Futuru po boku Imodium, který s námi odehrál, už jen jako host, kytarista Ondy. Před necelýma třema týdnama jsme se zavřeli do zkušebny abychom za pomoci Thoma z Imodií natočili dva singly jako ochutnávku z připravovaného debutového dlouhohrajícího alba. Ty jsou nyní oba k poslechu jak na našem bandzone tak na oficiálním webu či na youtube. V současné době bychom chtěli odehrát pár koncertů, abychom se v nové sestavě trochu více ukázali naživo. Aktuálně také tvoříme nový materiál, který by měl být základem již zmiňovaného debutu.

A zde jsou oba dva nové singly:

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek