Co je nového u pražských My Own Story?

|
Co je nového u pražských My Own Story?

Pražská rocková partička My Own Story o sobě po delší době nechává vědět. Na kontě mají nové singly, proběhlo také pár změn v sestavě kapely...více už prozrazuje sama kapela:

V létě 2009 odešel po druhém turné s Imodium solo kytarista Martin do kapely Ewy Farné. Tou dobou jsme byli bez bubeníka a tak napůl bez zpěváka. Nakonec jsme zůstali sami s bassákem Tomem a nějakou dobu to vypadalo, že kapela definitivně skončí. Pak se nám ale zasteklo po hraní, po tour a po rocknrollovým životě jako takovým a tak jsme rozhodili sítě a inzeráty a začali hledat chybějící posty. Nejprve jsme se sešli s našim ex-zpěvákem Mikem a dohodli se na nové spolupráci. Vyzkoušeli jsme několik kytaristů a bubeníků, abychom po čase hledání potkali kytaristu Ondyho a nedlouho po něm bubeníka Lubiho, se kterýma jsme si dohromady sedli nejen hudebně, ale i lidsky. Bohužel téměř po roce připravování a skládání se rozhodl Ondy ukončit kariéru kytaristy nadobro. Tak začalo nové hledání solo kytaristy. Nakonec se našel, říká si Johnny a je s náma teprve krátce.

Těsně před vánoci jsme měli po hodně dlouhé odmlce koncert v pražském Futuru po boku Imodium, který s námi odehrál, už jen jako host, kytarista Ondy. Před necelýma třema týdnama jsme se zavřeli do zkušebny abychom za pomoci Thoma z Imodií natočili dva singly jako ochutnávku z připravovaného debutového dlouhohrajícího alba. Ty jsou nyní oba k poslechu jak na našem bandzone tak na oficiálním webu či na youtube. V současné době bychom chtěli odehrát pár koncertů, abychom se v nové sestavě trochu více ukázali naživo. Aktuálně také tvoříme nový materiál, který by měl být základem již zmiňovaného debutu.

A zde jsou oba dva nové singly:

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek