Plexis míří do studia!

|
Plexis míří do studia!

Vážení kamarádi, kamarádky, zpitaři, příznivci hudby rockové ještě lépe punkové. Na vědomost se dává, že naše hudební skupina stálá se včera účastnila poslední zkoušky před vstupem do studia s bohulibým názvem Faust, kterým se již od pondělka rozlehat bude burácení bubnů pana Švece Martina, kvíleni trylků kytar nekompromisně svíraných v rukách pana Lébla Dušana a hromové Rickenbackerovo dunění a smyslné chroptění pana Strejdy Starýho, které nenechá suché ani jedno oko té nejpadlejší helmbrechtnice. To vše proto, abychom Vám s úctou nám vlastní naservírovali po letech jedenácti nové CD „Vohul To“ jenžto vychází u nakladatelství slovutného Papagajův Hlasatel a to i v nyní znovu populární formě vynilové. Tak nám držte palce nebo se aspoň dloubněte v nose.

http://bandzone.cz/plexis
www.plexis.ic.cz
www.phr.cz

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek