Friday Night Rocks vol.27

Friday Night Rocks vol.27

Dnešní Friday Night Rocks bude trochu zvláštní. Jednak vyjde ještě za světla, jelikož dnes po dlouhé době vyrážím na koncert do lokálního klubu (o kterém možná napíšu report, možná ne). A jednak dnes ani zdaleka nepůjde o klipy, které bych si sám dobrovolně pustil. Spíš ty které by se daly použít v Guatanámu proti teroristům jako mučení.

Velká část z vás zřejmě už o Rebece Black již slyšela, těm kteří ještě neměli tu čest, doporučuji si doplnit hudební vzdělání. Jde totiž o jedno z nejdebilnějších výplodů Disney Channelu, jaký kdy spatřil světlo světa. Za poměrně krátkou dobu jej vidělo 114 milionů lidí a troufám si tvrdit, že se 113 milionům nelíbila.

Jen pro představu, v textu písně (pokud se to vůbec dá takhle nazvat) Rebeca vysvětluje, jak jdou dny v týdnu "yesterday was Thursday, today is Friday and Saturday comes afterwards". Vsuvka s černým raperem, který se ve tří čtvrtinách songu naprosto nesmyslně připojí, je samozřejmostí.

 

Přestože jsem do hip hopu nikdy nějak neproniknul, vždy jsem byl schopen ho tolerovat jako něco jiného. Tohle však nemá s hudbou nic společného.

 

Hodně lidí má rádo svoje džíny. Ale napsat o nich celou písničku? Seriously?

 

Možná ne nejhorší song ever, nicméně grafické efekty by si zasloužily trošku faceliftu.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek