Friday Night Rocks vol.27

Friday Night Rocks vol.27

Dnešní Friday Night Rocks bude trochu zvláštní. Jednak vyjde ještě za světla, jelikož dnes po dlouhé době vyrážím na koncert do lokálního klubu (o kterém možná napíšu report, možná ne). A jednak dnes ani zdaleka nepůjde o klipy, které bych si sám dobrovolně pustil. Spíš ty které by se daly použít v Guatanámu proti teroristům jako mučení.

Velká část z vás zřejmě už o Rebece Black již slyšela, těm kteří ještě neměli tu čest, doporučuji si doplnit hudební vzdělání. Jde totiž o jedno z nejdebilnějších výplodů Disney Channelu, jaký kdy spatřil světlo světa. Za poměrně krátkou dobu jej vidělo 114 milionů lidí a troufám si tvrdit, že se 113 milionům nelíbila.

Jen pro představu, v textu písně (pokud se to vůbec dá takhle nazvat) Rebeca vysvětluje, jak jdou dny v týdnu "yesterday was Thursday, today is Friday and Saturday comes afterwards". Vsuvka s černým raperem, který se ve tří čtvrtinách songu naprosto nesmyslně připojí, je samozřejmostí.

 

Přestože jsem do hip hopu nikdy nějak neproniknul, vždy jsem byl schopen ho tolerovat jako něco jiného. Tohle však nemá s hudbou nic společného.

 

Hodně lidí má rádo svoje džíny. Ale napsat o nich celou písničku? Seriously?

 

Možná ne nejhorší song ever, nicméně grafické efekty by si zasloužily trošku faceliftu.

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek