Další kapely na Obscene Extreme festu

|
Další kapely na Obscene Extreme festu

PUTRID PILE

Před legendárním vystoupením na OEF v roce 2008 destruovala tahle demoliční koule, známá jako PUTRID PILE, zemi za zemí svou nemilosrdnou kampaní za zničení světa.
Tři roky uplynuly a PUTRID PILE stále zabíjí davy svou jedinečnou, lebky drtící brutalitou, posílen dalším albem "House of Dementia", které se okamžitě stalo klasikou; splitkem u RELAPSE RECORDS a taky připravovanou fošnou, jež má letos vyjít. Tenhle chlap je nezastavitelná síla, připravená zase jednou otřást Trutnovem jako deathmetalová godzilla! Jestli si tohle představení necháte ujít, přijdete o nejlepší deathmetalovou one man show na světě.

ENTHRALLMENT

Enthrallment je jedna z nejúspěšnějších bulharských deathmetalových kapel. Kapela začala koncem 90. let – v období mizerných ekonomických podmínek v Bulharsku. Extrémní kapela vznikla v extrémních časech v provinčním městě Pleven. Městě, které zrodilo první brutální řezníky v Bulharsku – méně známé grindery Corpse.
Úspěch Enthrallment je provázen velkým počtem koncertů v Bulharsku a zahraničí. Jejich věrní fans nebyli kapelou nikdy zklamáni. Každý z koncertů Enthrallment je masakr a zvuková kvalita jejich alb je strhující. Převtělují grind do death metalu a death metal do grindu. Styl, který Enthrallment hrají je nejlépe popsán v jedné ze stovek recenzí věnovaných této kapele: “Perfektní kombinace mezi evropským a americkým death metalem smíchaná s grindcoreovými elementy a ještě něčím navíc...” V současnosti pracuje kapela pilně na novém albu. Chtějí vytvořit skladby o vynikající kvalitě a s extrémním zvukem, které navodí jejich fans věčné utrpení.

EADCRASH

Terror grindcore o tempu 666 bpm, který se zrodil počátkem roku 2000. Mají několik cédéček a splitek s LYMPATIC PHLEGM, PERMANENT DEATH a HOG CALLER.
Členové HEADCRASH se rekrutují z LAST DAYS OF HUMANITY, FUBAR, ANAL PENETRATION, MATKA TERESA, D-COMPOSED a mnoha dalších. HEADCRASH jsou připraveni nás na nejbrutálnějším OBSCENE EXTREME Festu dohnat k totální zběsilosti!Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek