Další kapely na Obscene Extreme festu

|
Další kapely na Obscene Extreme festu

PUTRID PILE

Před legendárním vystoupením na OEF v roce 2008 destruovala tahle demoliční koule, známá jako PUTRID PILE, zemi za zemí svou nemilosrdnou kampaní za zničení světa.
Tři roky uplynuly a PUTRID PILE stále zabíjí davy svou jedinečnou, lebky drtící brutalitou, posílen dalším albem "House of Dementia", které se okamžitě stalo klasikou; splitkem u RELAPSE RECORDS a taky připravovanou fošnou, jež má letos vyjít. Tenhle chlap je nezastavitelná síla, připravená zase jednou otřást Trutnovem jako deathmetalová godzilla! Jestli si tohle představení necháte ujít, přijdete o nejlepší deathmetalovou one man show na světě.

ENTHRALLMENT

Enthrallment je jedna z nejúspěšnějších bulharských deathmetalových kapel. Kapela začala koncem 90. let – v období mizerných ekonomických podmínek v Bulharsku. Extrémní kapela vznikla v extrémních časech v provinčním městě Pleven. Městě, které zrodilo první brutální řezníky v Bulharsku – méně známé grindery Corpse.
Úspěch Enthrallment je provázen velkým počtem koncertů v Bulharsku a zahraničí. Jejich věrní fans nebyli kapelou nikdy zklamáni. Každý z koncertů Enthrallment je masakr a zvuková kvalita jejich alb je strhující. Převtělují grind do death metalu a death metal do grindu. Styl, který Enthrallment hrají je nejlépe popsán v jedné ze stovek recenzí věnovaných této kapele: “Perfektní kombinace mezi evropským a americkým death metalem smíchaná s grindcoreovými elementy a ještě něčím navíc...” V současnosti pracuje kapela pilně na novém albu. Chtějí vytvořit skladby o vynikající kvalitě a s extrémním zvukem, které navodí jejich fans věčné utrpení.

EADCRASH

Terror grindcore o tempu 666 bpm, který se zrodil počátkem roku 2000. Mají několik cédéček a splitek s LYMPATIC PHLEGM, PERMANENT DEATH a HOG CALLER.
Členové HEADCRASH se rekrutují z LAST DAYS OF HUMANITY, FUBAR, ANAL PENETRATION, MATKA TERESA, D-COMPOSED a mnoha dalších. HEADCRASH jsou připraveni nás na nejbrutálnějším OBSCENE EXTREME Festu dohnat k totální zběsilosti!Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek