Palahniuk vydávají první CD

Palahniuk vydávají první CD

Pražská hardcore punková kapela Palahniuk vznikli před několika lety a jmenují se podle americké spisovatele Chucka Palahniuka, známého například díky veledílu Klub rváčů. V dnešních dnech kapela vydává své první album a kluci se rozhodli ho dát volně ke stažení (najdete na bandzone). To ale rozhodně neznamená, že si jej nemůžete koupit a tím celou kapelu podpořit.

Po dlouhých úvahách, jsme se rozhodli dát na internet celou desku ke stažení zdarma. Řikáme si, že kdo si ji bude chtít koupit, si ji stejně koupí a kdo by jí chtěl stáhnout, tak jí stejně stáhne. Tak proč to všem neulehčit," píše kapela dále, "Fyzický cd udělat chceme pořád taky; bude mít barevnej obal a ještě další hezký věci, který v balíčku s mp3jkama nenajdete (i když kdo by byl šikovnej, tak na netu najde i verzi, kde jsou i ty obalový jpgčka). Takže pokud nás někdo bude chtít podpořit, může si ho koupit... Tak..!!!"

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek