Dnes v Lucerna Music Baru - Bandzone má 6. narozeniny!!!

Dnes v Lucerna Music Baru - Bandzone má 6. narozeniny!!!

Již potřetí pořádá server Bandzone.cz v rámci oslav svých narozenin velkou party spojenou s koncertem předních českých kapel i nových hudebních objevů. Tentokrát se uskuteční v pražském Lucerna Music baru, a to v úterý 26.4. od 19:30. Jak je u „Bandzone.cz Night“ zvykem, vstup je pro všechny zdarma!

Na jaké kapely se můžete těšit? Dorazí dokonce i jedna zahraniční hvězda, a to polská indie-coreová úderka Searching for Calm. Další interpreti už budou čistě z domácí scény – hanspaulští Tata Bojs v akustickém „vozembouch“ setu zřejmě představí i jednu zbrusu novou skladbu. Překvapením bude set ceněných Charlie Straight, kteří se představí bez bubeníka a budou proto muset vymyslet koncepci odlišnou od jejich standardních koncertů. Temní elektroničtí hip hopeři WWW zaútočí na smysly návštěvníků svou abstraktní dekadencí. The Pooh z Kaplice, které jste mj. mohli vidět jako předskokany Green Day, předvedou zač je toho stoner rock po vzoru Queens of the Stone Age. Zpěvačka Libido, nová femme fatale české hudební scény, se představí akusticky za doprovodu Adama Piafa z The Prostitutes. A konečně černý kůň celé Bandzone.cz Night – Super Tuzex bros.! Nová kapela talentovaného Tuzexe (Sunshine, ex-Scissorhands), která na narozeninách Bandzone zažije svou ostrou koncertní premiéru a slibuje nezapomenutelnou show!

 

Když jsme s Bandzone začínali, po nocích ho programovali a ve svém volném čase se scházeli nad projektem, který měl být pouhým koníčkem, nikdy by nás nenapadlo, že naroste do takovýchto rozměrů a bude ovlivňovat celou českou hudební scénu. Moc dobře si uvědomujeme, že by se to nepovedlo bez obrovské podpory našich návštěvníků a fanoušků Bandzone. Bandzone.cz night je naším malým poděkováním vám všem.

 

Vystoupí:

 

Tata Bojswww.tatabojs.cz

Charlie Straighthttp://bandzone.cz/charliestraight

WWWhttp://bandzone.cz/wwwneurobeat

Super Tuzex bros.http://bandzone.cz/supertuzexbros

Libidohttp://bandzone.cz/thelibido

Searching for Calm (PL) – http://bandzone.cz/searchingforcalm

The Poohhttp://bandzone.cz/thepooh

 

Vystupující umělce vždy vybíráme jako mix ruzných stylů, abychom potěšili fanoušky a zároveň jim rozšířili hudební obzory. Jedno mají ale společné, všechny tyto kapely nás nesmírně baví.

Vstup ZDARMA

 

Bandzone.cz tým se na vás těší v úterý 26.4. v Lucerna Music Baru v Praze.

 

» Facebook událost pro 6. narozeniny

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek