Dnes v Lucerna Music Baru - Bandzone má 6. narozeniny!!!

Dnes v Lucerna Music Baru - Bandzone má 6. narozeniny!!!

Již potřetí pořádá server Bandzone.cz v rámci oslav svých narozenin velkou party spojenou s koncertem předních českých kapel i nových hudebních objevů. Tentokrát se uskuteční v pražském Lucerna Music baru, a to v úterý 26.4. od 19:30. Jak je u „Bandzone.cz Night“ zvykem, vstup je pro všechny zdarma!

Na jaké kapely se můžete těšit? Dorazí dokonce i jedna zahraniční hvězda, a to polská indie-coreová úderka Searching for Calm. Další interpreti už budou čistě z domácí scény – hanspaulští Tata Bojs v akustickém „vozembouch“ setu zřejmě představí i jednu zbrusu novou skladbu. Překvapením bude set ceněných Charlie Straight, kteří se představí bez bubeníka a budou proto muset vymyslet koncepci odlišnou od jejich standardních koncertů. Temní elektroničtí hip hopeři WWW zaútočí na smysly návštěvníků svou abstraktní dekadencí. The Pooh z Kaplice, které jste mj. mohli vidět jako předskokany Green Day, předvedou zač je toho stoner rock po vzoru Queens of the Stone Age. Zpěvačka Libido, nová femme fatale české hudební scény, se představí akusticky za doprovodu Adama Piafa z The Prostitutes. A konečně černý kůň celé Bandzone.cz Night – Super Tuzex bros.! Nová kapela talentovaného Tuzexe (Sunshine, ex-Scissorhands), která na narozeninách Bandzone zažije svou ostrou koncertní premiéru a slibuje nezapomenutelnou show!

 

Když jsme s Bandzone začínali, po nocích ho programovali a ve svém volném čase se scházeli nad projektem, který měl být pouhým koníčkem, nikdy by nás nenapadlo, že naroste do takovýchto rozměrů a bude ovlivňovat celou českou hudební scénu. Moc dobře si uvědomujeme, že by se to nepovedlo bez obrovské podpory našich návštěvníků a fanoušků Bandzone. Bandzone.cz night je naším malým poděkováním vám všem.

 

Vystoupí:

 

Tata Bojswww.tatabojs.cz

Charlie Straighthttp://bandzone.cz/charliestraight

WWWhttp://bandzone.cz/wwwneurobeat

Super Tuzex bros.http://bandzone.cz/supertuzexbros

Libidohttp://bandzone.cz/thelibido

Searching for Calm (PL) – http://bandzone.cz/searchingforcalm

The Poohhttp://bandzone.cz/thepooh

 

Vystupující umělce vždy vybíráme jako mix ruzných stylů, abychom potěšili fanoušky a zároveň jim rozšířili hudební obzory. Jedno mají ale společné, všechny tyto kapely nás nesmírně baví.

Vstup ZDARMA

 

Bandzone.cz tým se na vás těší v úterý 26.4. v Lucerna Music Baru v Praze.

 

» Facebook událost pro 6. narozeniny

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek