S NMNL.cz jdete na Queens of the Stone Age ZDARMA!

|
S NMNL.cz jdete na Queens of the Stone Age ZDARMA!

Milí čtenáři NMNL.cz! Ve spolupráci s D Smack U Promotion jsme pro vás připravili malé překvapení, které potěší především fanoušky kapely Queens of the Stone Age. Tím překvápkem jsou dvě volné vstupenky na jejich pražský koncert, který se koná 29. 5. 2011 v KC Vltavská. A protože si vás velice vážíme, dostane tyto dvě vstupenky právě jeden z vás, čtenářů.

Soutěž proběhne během příštího týdne zde, na NMNL.cz v sekci Žurnál. Jak bude přesně soutěž vypadat, vám teď nemohu prozradit, protože to musim nejdřív vymyslet:-) Ale nejspíš se bude jednat o to, kdo první zareaguje - pošle mail se správnou odpovědí na jednoduchou otázku. Článek, ve kterém se dozvíte mailovou adresu a otázku, se zde může objevit kdykoliv v průběhu příštího týdne - od pondělí 2. 5. 00:01 do neděle 8. 5. 23:59. Sledujte naše stránky, aby vám nic neuteklo!

Lístky na pražský koncert Queens of the Stone Age stojí v předprodeji 710,- a na místě 890,-

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tisková zpráva D Smack U Promotion a KC Vltavská

 

 

Queens Of The Stone Age se zavřeli do studia, v květnu ale přijedou do Prahy

 

Americká rocková kapela Queens Of The Stone Age, která vznikla z trosek legendární kapely Kyuss a jejímž jediným stálým členem je Josh Homme, slibovala od loňského roku svým fanouškům nové album plné bombastických písní. V lednu se společně s dalšími muzikanty zavřeli do studia a jak potvrdl klávesák Dean Fertita, začali zpracovávat tu hromadu nápadů, která se v nich od čtyři roky starého alba Era Vulgaris nastřádala. Jak Josh Homme uvedl pro stránky music-news.com, on má zcela jasno o tom, jak by mělo chystané album znít, zatím ale neví přesně, co udělat, aby požadovaného zvuku dosáhl. "Chci tam mít explozi, ohňostroj a ohromné zakončení," dodal.

 

Kapela si však kromě nahrávání nového alba udělala čas také na evropské turné, kterým podporuje reedici svého debutového alba. To vyšlo v prosinci a kromě původních songů obsahuje také tři novinky "The Bronze", "These Aren't The Droids You're Looking For" a "Spiders And Vinegaroons".

 

Pro české rockové fanoušky je potěšující zprávou, že v rámci tohoto turné zavítají QOTSA také k nám, konkrétně 29.května do KC Vltavská.

 

Vstupenky budou k zakoupeni od 27.2. v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 710,- Kč + poplatky, na místě pak za 890,- Kč.

 

Více info na:

 

www.qotsa.com

www.myspace.com/queensofthestoneage

www.facebook.com/qotsa

www.vltavska.cz

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek