S NMNL.cz jdete na Queens of the Stone Age ZDARMA!

|
S NMNL.cz jdete na Queens of the Stone Age ZDARMA!

Milí čtenáři NMNL.cz! Ve spolupráci s D Smack U Promotion jsme pro vás připravili malé překvapení, které potěší především fanoušky kapely Queens of the Stone Age. Tím překvápkem jsou dvě volné vstupenky na jejich pražský koncert, který se koná 29. 5. 2011 v KC Vltavská. A protože si vás velice vážíme, dostane tyto dvě vstupenky právě jeden z vás, čtenářů.

Soutěž proběhne během příštího týdne zde, na NMNL.cz v sekci Žurnál. Jak bude přesně soutěž vypadat, vám teď nemohu prozradit, protože to musim nejdřív vymyslet:-) Ale nejspíš se bude jednat o to, kdo první zareaguje - pošle mail se správnou odpovědí na jednoduchou otázku. Článek, ve kterém se dozvíte mailovou adresu a otázku, se zde může objevit kdykoliv v průběhu příštího týdne - od pondělí 2. 5. 00:01 do neděle 8. 5. 23:59. Sledujte naše stránky, aby vám nic neuteklo!

Lístky na pražský koncert Queens of the Stone Age stojí v předprodeji 710,- a na místě 890,-

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Tisková zpráva D Smack U Promotion a KC Vltavská

 

 

Queens Of The Stone Age se zavřeli do studia, v květnu ale přijedou do Prahy

 

Americká rocková kapela Queens Of The Stone Age, která vznikla z trosek legendární kapely Kyuss a jejímž jediným stálým členem je Josh Homme, slibovala od loňského roku svým fanouškům nové album plné bombastických písní. V lednu se společně s dalšími muzikanty zavřeli do studia a jak potvrdl klávesák Dean Fertita, začali zpracovávat tu hromadu nápadů, která se v nich od čtyři roky starého alba Era Vulgaris nastřádala. Jak Josh Homme uvedl pro stránky music-news.com, on má zcela jasno o tom, jak by mělo chystané album znít, zatím ale neví přesně, co udělat, aby požadovaného zvuku dosáhl. "Chci tam mít explozi, ohňostroj a ohromné zakončení," dodal.

 

Kapela si však kromě nahrávání nového alba udělala čas také na evropské turné, kterým podporuje reedici svého debutového alba. To vyšlo v prosinci a kromě původních songů obsahuje také tři novinky "The Bronze", "These Aren't The Droids You're Looking For" a "Spiders And Vinegaroons".

 

Pro české rockové fanoušky je potěšující zprávou, že v rámci tohoto turné zavítají QOTSA také k nám, konkrétně 29.května do KC Vltavská.

 

Vstupenky budou k zakoupeni od 27.2. v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 710,- Kč + poplatky, na místě pak za 890,- Kč.

 

Více info na:

 

www.qotsa.com

www.myspace.com/queensofthestoneage

www.facebook.com/qotsa

www.vltavska.cz

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek