Taliesyn vystoupí jako headliner největšího multikulturního festivalu ve Vídni

|
Taliesyn vystoupí jako headliner největšího multikulturního festivalu ve Vídni

Kapela Taliesyn po vydání úspěšného alba Zvesela! chystá svou nezaměnitelnou hudební tvorbu představit i rakouskému publiku. Jako hlavní hvězdy si Taliesyn vybral i vídeňský festival Montmartre, který každoročně navštíví přes šedesát tisíc lidí.

Již několik měsíců uběhlo od vydání alba Zvesela!, kterým na sebe výrazně upozornila přažská hudební formace Taliesyn. Signifikantní esence nejen folkové hudby, rocku, fusion, world music, jazzu, ale i angloamerického písničkářství, ostrovních balad či českomoravského folklóru strhla na svou stranu řady fanoušků po celé České republice. Nyní se kapela vydává do Rakouska, kde v září odehraje dva exkluzivní koncerty.

Čtvrtého září vystoupí  Taliesyn jako hlavní hvězda finálového dne festivalu Montmartre – Kunst im Park. Sedmý ročník největšího populárního multikulturního festivalu ve Vídni, který každoročně navštíví na šedesát tisíc příchozích, tak poprvé v pozici headlinera přivítá českou skupinu. „Hudba této kapely je něco, na co spousta lidí čekala. Dlouho jsem tak výbornou muziku neslyšel a jsem opravdu velmi šťastný, že Taliesyn budeme moci letos přivítat na Montmartru.“ dodává dramaturg festivalu Erich Porsch.  Třídenní open air festival konaný v prostorách Türkenschanzpark s sebou pravidelně přináší hudební vystoupení umělců z různých zemí světa, výstavy obrazů, promítání filmů, umělecké exhibice, divadelní vystoupení, autorská čtení, kabaret, pantomimu a mnoho dalšího.

O den později  Taliesyn zahrají ve slavném Tunnel Clubu v centru Vídně, který si nese již třicetiletou hudební tradici. Kapela tak uzavře speciální rakouské tour, jemuž bude ještě předcházet festivalová sezóna v České republice. Během té skupina navštíví např. Lovosický Žafest nebo věhlasný multikulturní festival Colours of Ostrava.


Více informací na:
www.taliesyn.cz

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek