Plexis dávají ochutnat Sílu v srdci - song z nového alba

|
Plexis dávají ochutnat Sílu v srdci - song z nového alba

Po jedenácti letech vyjde v polovině června nová řadová deska pražských punkerů Plexis. Deska, která dostane název "Vohul to!", je již natočená, a aby kapela zkrátila fanouškům závěrečné čekání, uvolnila na svém bandzone profilu a také youtube kanále k poslechu novou píseň "Síla v srdci".

odkazy na píseň:

bandzone.cz/plexis

youtube.com/watch?v=Zq0Ih3ozsZM

„Je to ta nejměkčí věc, která na desce bude, takový čajíček,“ tvrdí Petr Hošek alias Mucho. Jinak bude "Vohul to!" nejtvrdším a nejrychlejším, které za 27 let existence Plexis natočili. Některé z těch tvrdších kousků již přitom fanoušci kapely znají z jejích koncertů.

Nová deska "Vohul to!" vyjde v polovině června tohoto roku u labelu Papagájův hlasatel Records, a to ve formě klasického CD, ale i sběratelského vinylu. Zároveň také spatří světlo světa film o Petru Hoškovi nazvaný "Antihero".

"Vohul to!" bude teprve šestou řadovou deskou skupiny, zatím poslední album "Už mi to kroutí nohy" vyšlo v roce 2000. Studiové ticho Plexis prořízli od té doby pouze jednou - při vydání kompilace "Best of 25 let" v roce 2009.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek