Plexis dávají ochutnat Sílu v srdci - song z nového alba

|
Plexis dávají ochutnat Sílu v srdci - song z nového alba

Po jedenácti letech vyjde v polovině června nová řadová deska pražských punkerů Plexis. Deska, která dostane název "Vohul to!", je již natočená, a aby kapela zkrátila fanouškům závěrečné čekání, uvolnila na svém bandzone profilu a také youtube kanále k poslechu novou píseň "Síla v srdci".

odkazy na píseň:

bandzone.cz/plexis

youtube.com/watch?v=Zq0Ih3ozsZM

„Je to ta nejměkčí věc, která na desce bude, takový čajíček,“ tvrdí Petr Hošek alias Mucho. Jinak bude "Vohul to!" nejtvrdším a nejrychlejším, které za 27 let existence Plexis natočili. Některé z těch tvrdších kousků již přitom fanoušci kapely znají z jejích koncertů.

Nová deska "Vohul to!" vyjde v polovině června tohoto roku u labelu Papagájův hlasatel Records, a to ve formě klasického CD, ale i sběratelského vinylu. Zároveň také spatří světlo světa film o Petru Hoškovi nazvaný "Antihero".

"Vohul to!" bude teprve šestou řadovou deskou skupiny, zatím poslední album "Už mi to kroutí nohy" vyšlo v roce 2000. Studiové ticho Plexis prořízli od té doby pouze jednou - při vydání kompilace "Best of 25 let" v roce 2009.

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek