Punk rock z Ruska Tarakany již brzy na Sedmičce!

|
Punk rock z Ruska Tarakany již brzy na Sedmičce!

Kolik znáte kapel z Ruska? Kolik znáte kapel z Ruska, co hrají punk rock, a mají to sakra zmáklé? A kolik z nich to už dělá dvacet let? TARAKANY! jsou jedna z nejslavnějších ruských kapel v tomhle žánru, a neproslavili se jen tak pro nic za nic. Svoje jasné vzory Social Distortion, The Ramones a Bad Religion nezapřou ani v nejmenším. Spíš mají k tomuhle panteonu nakročeno. Přece jenom, když jel Marky Ramone svoje poslední turné po Evropě, vybral si právě Tarakany jako doprovodnou skupinu. To se taky nestává pro nic za nic. Další bod k dobru je, že TARAKANY se nebojí zpívat ve svojí mateřštině. V záplavě kapel ze západu a jejich klonů se kapely, co nezpívají anglicky, ztrácí a většina pak zní jak podle šablony. TARAKANY tohle naštěstí nehrozí, a hlavně diverzita není sprosté slovo.

Starším pánům z východu předskočí místní dorost – KUNG FU GIRLZ. Lokální hrdinové scény, punkrock a rock´n´roll se spoustou energie a singalongů. Neodolatelná pódiová show je samozřejmost.

http://www.myspace.com/tarakany
http://bandzone.cz/kungfugirlz

TARAKANY! (RU) + KUNG FU GIRLZ (CZ)
16.5.2011 KLUB 007 STRAHOV
Start 20:00, vstup 180,-

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek