Punk rock z Ruska Tarakany již brzy na Sedmičce!

|
Punk rock z Ruska Tarakany již brzy na Sedmičce!

Kolik znáte kapel z Ruska? Kolik znáte kapel z Ruska, co hrají punk rock, a mají to sakra zmáklé? A kolik z nich to už dělá dvacet let? TARAKANY! jsou jedna z nejslavnějších ruských kapel v tomhle žánru, a neproslavili se jen tak pro nic za nic. Svoje jasné vzory Social Distortion, The Ramones a Bad Religion nezapřou ani v nejmenším. Spíš mají k tomuhle panteonu nakročeno. Přece jenom, když jel Marky Ramone svoje poslední turné po Evropě, vybral si právě Tarakany jako doprovodnou skupinu. To se taky nestává pro nic za nic. Další bod k dobru je, že TARAKANY se nebojí zpívat ve svojí mateřštině. V záplavě kapel ze západu a jejich klonů se kapely, co nezpívají anglicky, ztrácí a většina pak zní jak podle šablony. TARAKANY tohle naštěstí nehrozí, a hlavně diverzita není sprosté slovo.

Starším pánům z východu předskočí místní dorost – KUNG FU GIRLZ. Lokální hrdinové scény, punkrock a rock´n´roll se spoustou energie a singalongů. Neodolatelná pódiová show je samozřejmost.

http://www.myspace.com/tarakany
http://bandzone.cz/kungfugirlz

TARAKANY! (RU) + KUNG FU GIRLZ (CZ)
16.5.2011 KLUB 007 STRAHOV
Start 20:00, vstup 180,-

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek