Podívejte se na dokument k Rockovým kurzům a Letní umělecké dílně!

Podívejte se na dokument k Rockovým kurzům a Letní umělecké dílně!

Prázdninové ROCKOVÉ KURZY, které více než deset let kotvily v Dobré Vodě u Prachatic, se rozšířily o LETNÍ UMĚLECKOU DÍLNU s nehudebními obory. Tato akce s patnáctiletou tradicí se vloni přesunula z jižních Čech do podhůří Jeseníků, přesněji do lázní Velké Losiny poblíž Šumperka. Nový areál mimo jiné umožnil její rozšíření, takže zároveň s Rockovými kurzy ožívá i Letní umělecká dílna se scénickým tancem, fotografií, grafikou, kresbou, sochařstvím či divadelní improvizací.

 

 

Jako host se na minulých kurzech představil vynikající fusion band Quattro Formaggi (s lektorem Honzou Bálkem za klávesami), organizátor akce a kytarista Honza Militký představil svůj nový DVD ROM s kytarovou videoškolou a lektor textů Tomáš „Marlowe“ Marhoun přispěl svojí trochou do mlýna rockovým loutkovým divadlem (čtete správně) „Strašydelný zámek“ (stále čtete správně). Letos připravil účastníkům tento neúnavný performer, vynálezce, podlahář a druhořadý herec zbrusu novou one-man show s názvem Čas se někdy hrozně vleče, jako žralok potápěče.

Akce je plánována na 15.-24.července 2011, více informací, foto nebo názory účastníků na stránkách http://kurzy.muzikus.cz.

V případě přihlášení zapište, prosím, NMNL do přihlášky. Děkujeme!

 

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek