Podívejte se na dokument k Rockovým kurzům a Letní umělecké dílně!

Podívejte se na dokument k Rockovým kurzům a Letní umělecké dílně!

Prázdninové ROCKOVÉ KURZY, které více než deset let kotvily v Dobré Vodě u Prachatic, se rozšířily o LETNÍ UMĚLECKOU DÍLNU s nehudebními obory. Tato akce s patnáctiletou tradicí se vloni přesunula z jižních Čech do podhůří Jeseníků, přesněji do lázní Velké Losiny poblíž Šumperka. Nový areál mimo jiné umožnil její rozšíření, takže zároveň s Rockovými kurzy ožívá i Letní umělecká dílna se scénickým tancem, fotografií, grafikou, kresbou, sochařstvím či divadelní improvizací.

 

 

Jako host se na minulých kurzech představil vynikající fusion band Quattro Formaggi (s lektorem Honzou Bálkem za klávesami), organizátor akce a kytarista Honza Militký představil svůj nový DVD ROM s kytarovou videoškolou a lektor textů Tomáš „Marlowe“ Marhoun přispěl svojí trochou do mlýna rockovým loutkovým divadlem (čtete správně) „Strašydelný zámek“ (stále čtete správně). Letos připravil účastníkům tento neúnavný performer, vynálezce, podlahář a druhořadý herec zbrusu novou one-man show s názvem Čas se někdy hrozně vleče, jako žralok potápěče.

Akce je plánována na 15.-24.července 2011, více informací, foto nebo názory účastníků na stránkách http://kurzy.muzikus.cz.

V případě přihlášení zapište, prosím, NMNL do přihlášky. Děkujeme!

 

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - NOVÉ POTVRZENÉ KAPELY! WARDRUNA, CONVERGE, TORMENTOR, INGESTED

16. Říjen 2017 14:09 |
Norský fenomén WARDRUNA na BA 2018! Kapela založená Einarem Kvitrafnem Selvikem okouzlila už svým debutovým albem Gap Var Ginnunga, kterým započala trilogii Runaljod. V průběhu let WARDRUNAhledala cesty, jak svůj unikátní zvuk přenést na pódia. Výsledkem je hrstka velmi zvláštních koncertů, jedním z nich je například vystoupení před 1100 let starou lodí Gokstad ve Viking Ship Museu v Norsku.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - DATUM KONÁNÍ, SPUŠTĚNÍ PŘEDPRODEJE A PRVNÍ VÁRKA KAPEL PRO BA 2018 JE TADY!

16. Říjen 2017 14:06 |
Po uplynulém ročníku, který se poprvé v historii podařilo vyprodat již v předprodeji, právě spouštíme předprodej na Brutal Assault 2018! Další ročník se bude konat v termínu 8. - 11. srpna 2018 na stejném místě činu, tedy v Josefovské pevnosti!
... Zobrazit celý článek

Andy James, Vivaldi Angel už příští středu v Music City Pointu

29. Září 2017 10:20 |
Ve středu 4. 10. 2017 dorazí na svou českou koncertní premiéru do pražského Music City Pointu duo talentovaných kytaristů – Andy James a Angel Vivaldi v rámci jejich „The Wave of Synergy Tour 2017“. V rámci koncertu proběhne i kytarový workshop, na který je možné zakoupit lístek, i samostatně (viz link dole). 
... Zobrazit celý článek

Björk s novým albem a videoklipem

20. Září 2017 17:11 |
Islandská zpěvačka Björk chystá nové album, které by mělo vyjít letos v listopadu. Podívejte se na videoklip ke skladbě The Gate, která by se na album měla objevit.
... Zobrazit celý článek

Queens of Everything mají nový videoklip

20. Září 2017 11:59 |
Podívejte se na nový videoklip pražských Queens of Everything ke skladbě Out of My Mind and Out of Time.
... Zobrazit celý článek