Vychází vinyl Ave Agony od Vanessy

Vychází vinyl Ave Agony od Vanessy
dnes do republiky konečně dorazil a vychází dlouho očekávaný vinyl Ave Agony od Vanessy. Po několikaměsíčních odkladech, které byly způsobeny krachujícím anglickým výrobcem, se tak mohou zaradovat nejen fanoušci kapely, ale i celé naše vydavatelství. V návaznosti na desítky opakovaných ujištění, že vinyl je už hotový, byla překonána i poslední překážka: poslední skoro měsíční čekání bylo údajně způsobeno velkými vedry (výrobce prý musel hledal novou doručovací společnost, která by mu zaručila, aby vinyly přišly nepoškozené). LP a obsahuje jiné verze všech třinácti skladeb z CD. Pro všechny fanoušky, kteří měli vinyl předobjednaný, X Production přichystalo dárek ve formě dalšího libolného nosiče z produkce vydavatelství zdarma. Děkujeme všem za výdrž a pochopení... a Ave Agony!

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek