Hvězdní Američané P.O.D. vystoupí 7. června poprvé v ČR

|
Hvězdní Američané P.O.D. vystoupí 7. června poprvé v ČR

Americká alternativní rap/metalová formace P.O.D. hlásí svůj velký návrat, jehož prvním krokem bude evropské turné, které se 7. června zastaví také v Praze, kde se tato populární kapela v rámci své české premiéry představí v klubu Roxy.

Kapela vystupující pod názvem P.O.D., což je zkratka názvu „Payable on Death“, byla založena již v roce 1992 ve složení Sonny Sandoval (zpěv), Wuv Bernardo (bicí), Narcis Curie (kytara) and Traa Daniels (basa). Od počátku se zapsala jako formace produkující třaskavou a chytlavou směs rap metalu, punku, reggae a různých alternativních prvků. Nadšené ohlasy zbudili již svými prvními dvěma alby, ale definitivní průlom přišel až se třetí deskou „The Fundamentals Element sof Southtown“, které získalo platinovou desku a na přelomu tisíciletí posunulo P.O.D. mezi nejvýraznější alternativní metalové kapely tehdejší doby. Následující období se kapela vezla na obrovském celosvětovém úspěchu. Její další album „Satellite“ přineslo hity jako „Alive“ nebo „Youth of the Nation“ a bylo následně oceněno triple-platinovou deskou. V současnosti probíhají práce na zbrusu nové nahrávce, která by měla spatřit světlo světa do konce tohoto roku.

Celková bilance P.O.D. nyní čítá sedm studiových alb, několik beznadějně vyprodaných světových tour a více než 10 miliónů prodaných desek po celém světě. Po několika „oddychovějších“ letech se nyní P.O.D. vrací zpět a jejich pražský koncert bude historicky jejich prvním vystoupením v Česku.

Jako support se na turné objeví ruská formace THE SLOT.

Vstupenky na koncert P.O.D. v Praze kupujte v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Ticketstream za cenu 650,- Kč (+servisní poplatky). Cena vstupenky na místě bude 750,- Kč. Více informací na webu www.showinfo.cz.

Další žurnál

Ufomammut (ITA) a Usnea (USA) aneb těžký doom metalový kalibr v říjnu na 007

23. Květen 2017 11:52 |
Ufomammut (ITA), Usnea (USA) + supportSobota 21. 10. 2017 - Klub 007 Strahov, Praha
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - BRUTAL ASSAULT OBSCUROS ZVOU NA FOTBAL!

16. Květen 2017 10:08 |
Neoficiální mistrovství světa v kopané proběhne 28. května na hřišti ve Štěrboholích za účasti týmů Brutal Assault Obscuros, Obscene Extreme Grinders, Mighty Sounds Rebels a Rock For People's Ninjas. Vyzýváme všechny fanoušky Brutal Assault Obscuros, aby v co největší míře přišli podpořit své hrdiny a pomohli nás dotlačit k vytouženému Poháru!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross + Mike Patton

5. Květen 2017 15:06 |
Poslechněte si ukázku, jak zní Dead Cross s novým zpěvákem, Mikem Pattonem. Celé album vyjde přibližně za tři měsíce.    
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - NOVINKY V SESTAVĚ S BORIS, WOLVES IN THE THRONE ROOM A CROWBAR

20. Duben 2017 10:02 |
Tento přísun kapel čertužel začneme špatnými zprávami, svoji účast na BA museli odvolat kapely LIFE OF AGONY a GRUESOME. Na druhou stranu nás může těšit festivalový debut atmosférického black metalu WOLVES IN THE THRONE ROOM, kteří sami utvořili celou alternativní linii tohoto žánru.
... Zobrazit celý článek

KILLING JOKE po 12 letech na brněnské Flédě

13. Duben 2017 12:54 |
KILLING JOKE (UK) 18. června 2017 - Fléda, Brno
... Zobrazit celý článek