Na letošním Ouvalském bigbítu uvítá Divokej Bill britskou skupinu Levellers

|
Na letošním Ouvalském bigbítu uvítá Divokej Bill britskou skupinu Levellers

V sobotu 4. června proběhne v Úvalech u Prahy jubilejní dvacátý ročník Ouvalského Bigbítu. Domácí skupina Divokej Bill, pod jejíž patronací každoročně probíhá, tentokrát v Úvalech uvítá své dlouholeté britské přátele, folk punkovou skupinu Levellers. Ti se do Čech vracejí po dvou letech, aby právě s Divokým Billem zahostovali na dvou koncertech a dvou festivalech.


„Na společném turné po Anglii, byli Levellers jako naši starší bratři. Posbírali jsme hromadu nových zkušeností a zažili s nimi mnoho srandy. Letos budeme Levellers hostit my a už se těšíme, že jim to všechno oplatíme, pohostíme, a po pár letech si zase spolu zahrajeme,“ těší se Vašek BláhaDivokýho Billa.

Na dvou pódiích se kromě Divokýho Billa a Levellers objeví Polemik (SK), Plexis, Medvěd 009, Le Pneumatiq, The Hollow Men (DE), Bára Zemanová, Dirty Blondes a další spřátelené kapely.

Vstupenky je možné nejpohodlněji zakoupit na www.ticketsforpeople.cz za 290 Kč + poplatky a na místě pak za 350 Kč. Další předprodeje v Úvalech: Tabák, nám. Arnošta z Pardubic. A v Českém Brodě: Květiny, nám. Arnošta z Pardubic.

Doprava z Prahy je z Masarykova nádraží do Úval v sobotu každou půlhodinu x:10 a x:40.

Zpátky do Prahy každou hodinu vždy v x:28, poslední 23:28 h na Hlavní nádraží. První spoj v neděli ve 4:58 h.

 

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek