Na letošním Ouvalském bigbítu uvítá Divokej Bill britskou skupinu Levellers

|
Na letošním Ouvalském bigbítu uvítá Divokej Bill britskou skupinu Levellers

V sobotu 4. června proběhne v Úvalech u Prahy jubilejní dvacátý ročník Ouvalského Bigbítu. Domácí skupina Divokej Bill, pod jejíž patronací každoročně probíhá, tentokrát v Úvalech uvítá své dlouholeté britské přátele, folk punkovou skupinu Levellers. Ti se do Čech vracejí po dvou letech, aby právě s Divokým Billem zahostovali na dvou koncertech a dvou festivalech.


„Na společném turné po Anglii, byli Levellers jako naši starší bratři. Posbírali jsme hromadu nových zkušeností a zažili s nimi mnoho srandy. Letos budeme Levellers hostit my a už se těšíme, že jim to všechno oplatíme, pohostíme, a po pár letech si zase spolu zahrajeme,“ těší se Vašek BláhaDivokýho Billa.

Na dvou pódiích se kromě Divokýho Billa a Levellers objeví Polemik (SK), Plexis, Medvěd 009, Le Pneumatiq, The Hollow Men (DE), Bára Zemanová, Dirty Blondes a další spřátelené kapely.

Vstupenky je možné nejpohodlněji zakoupit na www.ticketsforpeople.cz za 290 Kč + poplatky a na místě pak za 350 Kč. Další předprodeje v Úvalech: Tabák, nám. Arnošta z Pardubic. A v Českém Brodě: Květiny, nám. Arnošta z Pardubic.

Doprava z Prahy je z Masarykova nádraží do Úval v sobotu každou půlhodinu x:10 a x:40.

Zpátky do Prahy každou hodinu vždy v x:28, poslední 23:28 h na Hlavní nádraží. První spoj v neděli ve 4:58 h.

 

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - BEHEMOTH EXKLUZIVNĚ ZPĚT V PEVNOSTI! POLŠTÍ NEZNABOZI POTVRZENI NA BA2018

20. Listopad 2017 10:20 |
Brutal Assault zná jednoho z prvních headlinerů pro příští ročník! Zdi josefovské pevnosti znovu vezmou útokem polští neznabozi BEHEMOTH! Půjde o jediný exkluzivní koncert v Česku i na Slovensku v roce 2018!
... Zobrazit celý článek

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek