Kapela Madfinger křtí své třetí album Another Chapter v Lucerně

|
Kapela Madfinger křtí své třetí album Another Chapter v Lucerně

Česká kapela světové úrovně, skládající se z profesionálních hudebníků, kteří mají hudbu jako celoživotní lásku, a vytváří stylově pestrou hudbu pohybující se na pomezí soulu, popu, jazzu, rnb a funku. Kapela vznikla na půdě konzervatoře J.Ježka v roce 2001 a v jejím čele se vystřídalo několik frontmanů, např. Tomáš Beroun, či Markéta Foukalová. V roce 2009 do kapely příchází nový frontman a soulový zpěvák, Martin Svátek. Dnes kapela vystupuje jak v jazzových klubech, tak na českých a zahraničních festivalech. Více se o kapele a jejích členech dozvíte na madfinger.cz.

Deska vznikala průběžně v letech 2009 – 2011 ve vlastní produkci kapely, zejména však pod schopnýma a neúnavnýma rukama basisty Radima Genčeva, ve spolupráci s Lukášem Martinkem, Tomášem Kozelkou, Janem Tulenkem. Skladby se nahrávaly jak ve zkušebně skupiny, tak v profesionálních studiích: Studio Svárov, MHS - Jan Tulenko, Studio Dema, RG Home Studio. Postprodukčně ji pak ošetřil Radim Genčev (RG Home Studio), mix Lukáš Martinek a masteringu se ujal Matouš Godík. Autorsky se na této desce podílejí všichni členové kapely. Zásadním přínosem je zpěvák Martin Svátek, který svým výjimečným hlasem a výraznými písněmi spoluvytváří nový sound kapely Madfinger. Například titulní skladba "Another Chapter" nebo "Im Movin On". Dále zde naleznete smoothjazzové skladby z pera Viktora Jermana - "This Goes Out", "Still", hořko-sladkou baladu "Bitter Sweet" a singl "Stop It" od Radima Genčeva. O šlapající groovy a rytmické vzorce se postaral Ondřej Pomajsl. Dechový speciál, či aranž od Matouše Kobylky si můžete poslechnout například ve skladbách "Summer Jam Party" a "The Last Song". V neposlední řadě vás celým albem provází na klávesy Dawid Walter, a není tomu jinak ani ve skladbě "Try", kterou David přinesl se slovy 'pojďme si ji zkusit'. Dále se na desce spoluautorsky podíleli dechovými či smyčcovými aranžemi: Harmy - "I Am Wondering", "Another Chapter", "Are You Ready" a "You Remind Me". Jan Jirucha - "I'm movin on". Matěj Kroupa – "The Last Song "

Videopozvánka na křest:

Další žurnál

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek

LAIBACH v březnu 2018 v Bratislavě

13. Prosinec 2017 12:56 |
LAIBACH (Slovinsko) 22. 3. 2018 - Majestic Music Club, Bratislava www.obscure.cz  
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S PARADISE LOST, NOCTURNUS AD, UNLEASHED AND FULL OF HELL!

12. Prosinec 2017 17:14 |
Brutal Assault oznamuje další balíček kapel, tentokrát nabitý ostřílenými veterány i hudebními průkopníky.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVĚ POTVRZENÉ KAPELY V ČELE S HIRAX A DYING FETUS

27. Listopad 2017 08:45 |
Díky všem, co se na facebooku zúčastnili naší hry a odhalili nové kapely z křížovek. Nyní tedy oficiálně: DYING FETUS z Marylandu jsou už více než čtvrt století synonymem pro brutal death metal a máme velkou radost, že nás opět poctí svou návštěvou, stejně jako jejich rouhačským blackem načichlí kolegové HATE, kteří akorát vydali novou desku Tremendum!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross mají nový videoklip

27. Listopad 2017 08:41 |
Kalifornští Dead Cross s Mikem Pattonem v čele mají nový videoklip, ke skladbě Church of Motherfuckers z eponymního debutového alba.
... Zobrazit celý článek