Anti-Flag na Mighty Sounds 2011!

|
Anti-Flag na Mighty Sounds 2011!

Je nám ctí oznámit, že jedním z headlinerů Mighty Sounds v roce 2011 bude americká punková kapela Anti-flag!

Anti – Flag se zformovali v roce 1988 v Pittsburghu v Pensylvánii. Kapelu společně založili kytarista a zpěvák Justin Sane a bubeník Pat Thetic. V prvních letech se v kapele vystřídalo nemalé množství basistů a kytaristů a v tomto období odehrála pouze jeden koncert.

Znovu se Anti – Flag zformovali až v roce 1993 a o tři roky později debutovali s albem Die For The Government na sanfranciském nezávislém labelu New Red Archives. V roce 1998, tedy dva roky po vydání prvotiny, Anti –Flag vydávají své v pořadí druhé album s názvem System Doesn’t Work For You. Album obsahovalo devět písniček z roku 1996, split album North America Sucks a deset zbrusu nových dosud nevydaných pecek. Anti –Flag se rozhodli vydat si album sami a pro tuto příležitost si založili vlastní label A-F Records.

V roce 1999 Anti – Flag nahrávají třetí album A New Kind Of Army, které vydává A-F records ve spolupráci Go- Kart records. Třetí album se hodně zaměřilo na nešvary západní společnosti, které také bohatě kritizuje. V roce 2000 Anti –Flag odjeli legendární Vans Warped Tour na kterém se setakli s Fat Mikem, zpěvákem a vlastníkem vydavatelství Fat Wreck Chords. Toto setkání vedlo k vydání dalších dvou alb (Underground Network a The Terror State) právě na Fat Wracku.

V roce 2005 kapela podepsala kontrakt s major labelem RCA pod kterým vydala další dvě alba: For Blood and Empire (2006) a The Bright Lights of America (2008). Vstup pod hlavičku major labelu způsobil nemalý rozruch kolem kapely, ale Anti – Flag si jej patřičně obhájili a jak je vidět, svoji tvář rozhodně neztratili.

V roce 2009 vydali sedmou, zatím poslední desku s názvem The People or the Gun, se kterou se vrátli zpátky k nezávislému vydávání a tentokrát k losangelskému vydavatelství SideOneDummy Records, pod jehož hlavičkou vydávají například i The Casualties, The Gaslight Anthem, The Sounds nebo Big D And The Kids Table.

Anti – Flag za léta existence tvář neztratili, jejich hudba je energická, ostrá a přesto melodická a podmanivá. Jejich texty jsou úderné, kritické a ostré jako břitva. Se svou hudbou i ideály objeli půlku světa od Latinské Ameriky přes Japonsko, Rusko, Litvu, Lotyšsko a celou Evropu. Anti – Flag se kromě hudebního působení věnují širokému spektru politických aktivit. Tahle kapela není velkohubá, je opravdu aktivní a i mimo pódia věnuje svoji energii a peníze do všemožných aktivit od lidských práv až po stavění škol v Africe. Jsme rádi, že právě Anti – Flag zahrají tento rok na Mighty Sounds!

Photobucketwww.anti-flag.com/

www.myspace.com/antiflag

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - BEHEMOTH EXKLUZIVNĚ ZPĚT V PEVNOSTI! POLŠTÍ NEZNABOZI POTVRZENI NA BA2018

20. Listopad 2017 10:20 |
Brutal Assault zná jednoho z prvních headlinerů pro příští ročník! Zdi josefovské pevnosti znovu vezmou útokem polští neznabozi BEHEMOTH! Půjde o jediný exkluzivní koncert v Česku i na Slovensku v roce 2018!
... Zobrazit celý článek

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek