Bubeník Stone Sour prodělal mrtvici

|
Bubeník Stone Sour prodělal mrtvici

Bubeník kapely Stone Sour Roy Mayorga prodělal po koncertě v Des Moines lehčí mozkovou mrtvici. Mohla to být už druhá těžká rána pro frontmana Stone Sour a zároveň Slipknot Coreyho Taylora, před rokem totiž tragicky zahynul basák kapely Slipknot Paul Gray.

Roy by se měl naštěstí úspěšně zotavit a Stone Sour k tomuto incidentu vydala toto prohlášení: "S lítostí oznamujeme, že jsme byli nuceni zrušit naše zbývající koncerty v USA. Náš přítel a bubeník Roy Mayorga prodělal před pár dny po jednom z koncertů v Des Moines slabší mrtvici. Nicméně daří se mu skvěle a věříme, že se brzo uzdraví. Omlouváme se všem fanouškům a těšíme se, až se v nadcházejících měsících vydáme s Royem na další koncerty.

Další žurnál

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek

Ulsect inovují death metal - v neděli živě!

21. Říjen 2017 10:25 |
Jednota uvádí: ULSECT death metal | avantgarde | Season of Mist | NL facebook.com/ulsect ulsect.bandcamp.com ulsect.com
... Zobrazit celý článek