Bubeník Stone Sour prodělal mrtvici

|
Bubeník Stone Sour prodělal mrtvici

Bubeník kapely Stone Sour Roy Mayorga prodělal po koncertě v Des Moines lehčí mozkovou mrtvici. Mohla to být už druhá těžká rána pro frontmana Stone Sour a zároveň Slipknot Coreyho Taylora, před rokem totiž tragicky zahynul basák kapely Slipknot Paul Gray.

Roy by se měl naštěstí úspěšně zotavit a Stone Sour k tomuto incidentu vydala toto prohlášení: "S lítostí oznamujeme, že jsme byli nuceni zrušit naše zbývající koncerty v USA. Náš přítel a bubeník Roy Mayorga prodělal před pár dny po jednom z koncertů v Des Moines slabší mrtvici. Nicméně daří se mu skvěle a věříme, že se brzo uzdraví. Omlouváme se všem fanouškům a těšíme se, až se v nadcházejících měsících vydáme s Royem na další koncerty.

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek