Na benefičním koncertě pro Dětský domov v Praze - Krči vystoupí špička české klubové scény, doražte i vy!

|
Na benefičním koncertě pro  Dětský domov v Praze - Krči vystoupí špička české klubové scény, doražte i vy!

Dne 11.6.2011 proběhne v pražském hudebním klubu RockCafé charitativní koncert Zachraňte Krč! Smyslem festivalu je finančně a mediálně podpořit Dětský domov v Praze-Krči (děti do 6ti let), který se v současné době nachází ve velice vážné finanční krizi.

Na této benefiční akci vystoupí pětice výborných kapel, jenž se rozhodli celou akci podpořit BEZ NÁROKU na honorář :

Hentai Corporation
http://bandzone.cz/hentaicorp

The Prostitutes
http://bandzone.cz/theprostitutes

Rattle Bucket
http://bandzone.cz/rattlebucket

Niceland (solo - acoustic)
http://bandzone.cz/niceland

River Jordan
http://bandzone.cz/riverjordan

Během večera uvidíte také Yoyo exhibice od kluků z www.slusny.net .

VSTUP : 150kč ( organizátoři, kapely, i klub se vzdávají nároku na honorář )

Videoupoutávka na koncert:

Smyslem večera je finančně a mediálně podpořit Dětský domov v Krči, který se v současné době nachází ve vážné finanční krizi, která reálně ohrožuje samotnou existenci domova.

V Krči se nachází jeden z nejlepších dětských domovů v ČR pro opuštěné a zanedbávané děti do šesti let, včetně kojenců a nemluvňat. Domov klade důraz na co nejintenzivnějíší citovou péči, kterou se snaží aspoň částečně kompenzovat absenci rodiny, která je v tak choulostivém věku nezbytná. A právě tento aspekt odlišuje Dětský domov v Krči od ostatních zařízení v ČR, které sice dětem poskytují kvalitní materiální zabezpečení, ale citová péče není na takové úrovni.

Bohužel kvůli úsporným vládním opatřením letos Dětský domov dostává stále méně příspěvků od státu a v současné chvíli je situace Dětského domova kritická. Začátkem roku muselo být zavřeno jedno oddělení a hrozí zánik dalších. Situace je o to vážnější, že jedná o JEDINÝ ústav pro opuštěné kojence v Praze.

11.6. se v pražském klubu Rock Café sejde špička české klubové scény, která zahraje pro děti z Krče. Veškerý výtěžek z večera půjde přímo na konto Dětského domova na nákup těch nejdůležitějších věcí, aby se domov nemusel zavřít. Dalším smyslem večera je na problém upozornit a dát najevo, že nám to není lhostejné. Společně se nám může podařit o krizi Dětského domova informovat média i širokou veřejnost a společně
snad Dětský domov pomůžeme odvrátit od zániku.


Festival POMOZTE KRČI navazuje na sérii benefičních koncertů LaFEST, které podporují Dětský domov v Krči již od roku 2008. Na dvaceti koncertech se pro Dětský domov vybralo přes 160 000Kč. 

Více informací o akutálních problémech v Krči.
http://detsky-usmev.cz/kolekce

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek