Na benefičním koncertě pro Dětský domov v Praze - Krči vystoupí špička české klubové scény, doražte i vy!

|
Na benefičním koncertě pro  Dětský domov v Praze - Krči vystoupí špička české klubové scény, doražte i vy!

Dne 11.6.2011 proběhne v pražském hudebním klubu RockCafé charitativní koncert Zachraňte Krč! Smyslem festivalu je finančně a mediálně podpořit Dětský domov v Praze-Krči (děti do 6ti let), který se v současné době nachází ve velice vážné finanční krizi.

Na této benefiční akci vystoupí pětice výborných kapel, jenž se rozhodli celou akci podpořit BEZ NÁROKU na honorář :

Hentai Corporation
http://bandzone.cz/hentaicorp

The Prostitutes
http://bandzone.cz/theprostitutes

Rattle Bucket
http://bandzone.cz/rattlebucket

Niceland (solo - acoustic)
http://bandzone.cz/niceland

River Jordan
http://bandzone.cz/riverjordan

Během večera uvidíte také Yoyo exhibice od kluků z www.slusny.net .

VSTUP : 150kč ( organizátoři, kapely, i klub se vzdávají nároku na honorář )

Videoupoutávka na koncert:

Smyslem večera je finančně a mediálně podpořit Dětský domov v Krči, který se v současné době nachází ve vážné finanční krizi, která reálně ohrožuje samotnou existenci domova.

V Krči se nachází jeden z nejlepších dětských domovů v ČR pro opuštěné a zanedbávané děti do šesti let, včetně kojenců a nemluvňat. Domov klade důraz na co nejintenzivnějíší citovou péči, kterou se snaží aspoň částečně kompenzovat absenci rodiny, která je v tak choulostivém věku nezbytná. A právě tento aspekt odlišuje Dětský domov v Krči od ostatních zařízení v ČR, které sice dětem poskytují kvalitní materiální zabezpečení, ale citová péče není na takové úrovni.

Bohužel kvůli úsporným vládním opatřením letos Dětský domov dostává stále méně příspěvků od státu a v současné chvíli je situace Dětského domova kritická. Začátkem roku muselo být zavřeno jedno oddělení a hrozí zánik dalších. Situace je o to vážnější, že jedná o JEDINÝ ústav pro opuštěné kojence v Praze.

11.6. se v pražském klubu Rock Café sejde špička české klubové scény, která zahraje pro děti z Krče. Veškerý výtěžek z večera půjde přímo na konto Dětského domova na nákup těch nejdůležitějších věcí, aby se domov nemusel zavřít. Dalším smyslem večera je na problém upozornit a dát najevo, že nám to není lhostejné. Společně se nám může podařit o krizi Dětského domova informovat média i širokou veřejnost a společně
snad Dětský domov pomůžeme odvrátit od zániku.


Festival POMOZTE KRČI navazuje na sérii benefičních koncertů LaFEST, které podporují Dětský domov v Krči již od roku 2008. Na dvaceti koncertech se pro Dětský domov vybralo přes 160 000Kč. 

Více informací o akutálních problémech v Krči.
http://detsky-usmev.cz/kolekce

Další žurnál

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek

Ulsect inovují death metal - v neděli živě!

21. Říjen 2017 10:25 |
Jednota uvádí: ULSECT death metal | avantgarde | Season of Mist | NL facebook.com/ulsect ulsect.bandcamp.com ulsect.com
... Zobrazit celý článek