Friday Night Rocks vol.28

|
Friday Night Rocks vol.28

Po delší odmlce se opět vrací (snad) naše pravidelná páteční pohoda Friday Night Rocks. Jelikož se snad konečně počasí umoudřilo a my si tak můžeme užívat první letošní teplé sluneční paprsky, rozhodl jsem se tento díl FRN věnovat písním, popřípadě videoklipům, které já považuji za "letní". No, však to znáte, každý má své "letní" songy, nebo snad ne? Tak tady jsou ty moje..

Začneme zlehka, album "Nothing Personal" bylo mým soundtrackem léta 2009 a i když už All Time Low tolik neposlouchám, nemohu si je dnes večer odpustit.

Další peckou, kterou si užívám hlavně v létě jsou Set Your Goals, výborný punkrock moderního střihu, myslím, že nemusím nic dodávat, snad jen to, že SYG letos vydají nové album, takže velká natěšenost a očekávání.

Teď zabrousíme trochu jinam, v poslední době je velkým trendem "easycore" a i já jsem tomuto žánru propadl, takže si nyní dáme Francouze Chunk! No, Captain Chunk! a jejich pozitivní energií nabitý hit "In Friends We Trust".

A na vlně moderního pop-punku se vezeme dál, tentokrát jsou na řadě britští Me Vs Hero!

Nemohu vynechat takovou klasiku, jakou pro mě jsou Blink-182 a jejich megahit "First Date". Je jen málo videoklipů, které mě dokáží vždy rozesmát a tenhle mezi ně určitě patří..top!

A na závěr tu pro vás mám píseń, která pro mě symbolizuje léto, slunce a pohodu v současné době možná úplně nejvíce.. "Wasting Time" od Four Year Strong, to je prostě hymna léta!

Tak to je pro dnešní večer vše, doufám, že se vám můj letní výběr líbil a že se trocha té pozitivní energie, která z těchto písní srší na míle daleko, přenesla i na vás, čtenáře našeho magazínu.

Tak zase příští pátek u Friday Night Rocks!

 

Další žurnál

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek

Ulsect inovují death metal - v neděli živě!

21. Říjen 2017 10:25 |
Jednota uvádí: ULSECT death metal | avantgarde | Season of Mist | NL facebook.com/ulsect ulsect.bandcamp.com ulsect.com
... Zobrazit celý článek