Friday Night Rocks vol.28

|
Friday Night Rocks vol.28

Po delší odmlce se opět vrací (snad) naše pravidelná páteční pohoda Friday Night Rocks. Jelikož se snad konečně počasí umoudřilo a my si tak můžeme užívat první letošní teplé sluneční paprsky, rozhodl jsem se tento díl FRN věnovat písním, popřípadě videoklipům, které já považuji za "letní". No, však to znáte, každý má své "letní" songy, nebo snad ne? Tak tady jsou ty moje..

Začneme zlehka, album "Nothing Personal" bylo mým soundtrackem léta 2009 a i když už All Time Low tolik neposlouchám, nemohu si je dnes večer odpustit.

Další peckou, kterou si užívám hlavně v létě jsou Set Your Goals, výborný punkrock moderního střihu, myslím, že nemusím nic dodávat, snad jen to, že SYG letos vydají nové album, takže velká natěšenost a očekávání.

Teď zabrousíme trochu jinam, v poslední době je velkým trendem "easycore" a i já jsem tomuto žánru propadl, takže si nyní dáme Francouze Chunk! No, Captain Chunk! a jejich pozitivní energií nabitý hit "In Friends We Trust".

A na vlně moderního pop-punku se vezeme dál, tentokrát jsou na řadě britští Me Vs Hero!

Nemohu vynechat takovou klasiku, jakou pro mě jsou Blink-182 a jejich megahit "First Date". Je jen málo videoklipů, které mě dokáží vždy rozesmát a tenhle mezi ně určitě patří..top!

A na závěr tu pro vás mám píseń, která pro mě symbolizuje léto, slunce a pohodu v současné době možná úplně nejvíce.. "Wasting Time" od Four Year Strong, to je prostě hymna léta!

Tak to je pro dnešní večer vše, doufám, že se vám můj letní výběr líbil a že se trocha té pozitivní energie, která z těchto písní srší na míle daleko, přenesla i na vás, čtenáře našeho magazínu.

Tak zase příští pátek u Friday Night Rocks!

 

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek