Lanugo pokřtí v Akropoli nový singl a video

Lanugo pokřtí v Akropoli nový singl a video

Nadžánrové hudební uskupení Lanugo intenzívně pracuje na novému materiálu. Po vydání kritiky oceňovaného debutového alba před dvěma roky se kapela kolem zpěvačky Markéty Foukalové rozhodla vydat na podzim nové album. Předzvěstí a speciální ochutnávkou albové novinky bude nový singl „Tak i já“, který Lanugo pokřtí 10. června na koncertě v pražském Paláci Akropolis. Spolu se singlem Lanugo pokřtí a odpremiéruje i nový videoklip, jehož autorkou je Agáta Mayerová. Zpěvačka Markéta Foukalová se také poprvé představí v novém a originálním koncertním kostýmu – v papírových šatech z dílny scénografky a návrhářky Zory Velkové.

www.lanugo.cz

www.myspace.com/lanugospace

www.myspace.com/marketafoukalova

Koncert Lanugo 10. 6. 2011

Palác Akropolis, Praha

Začátek koncertu: 19.30 h

Vstupné: 160 Kč předprodej, 190 Kč na místě

http://www.palacakropolis.cz/program/2011-06-10

O skupině LANUGO

Hudební seskupení hrající moderní pop, jazz a soul s jemnými doteky elektroniky v sobě spojuje hned několik silných momentů a trumfů. Dynamický vokál Markéty Foukalové doprovázejí klavírista Viliam Béreš, kontrabasista Rastislav Uhrík, bubeník Martin Kopřiva a také kytara Mirka Šmilauera spolu s trumpetistou Miroslavem Hloucalem, který navíc ovládá sampler. Převážně autorská tvorba vyniká neotřelými aranžemi a barevností hudebního vyjádření. Koncerty skupiny Lanugo jsou výjimečné svou intimní náladou.

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek