Lanugo pokřtí v Akropoli nový singl a video

Lanugo pokřtí v Akropoli nový singl a video

Nadžánrové hudební uskupení Lanugo intenzívně pracuje na novému materiálu. Po vydání kritiky oceňovaného debutového alba před dvěma roky se kapela kolem zpěvačky Markéty Foukalové rozhodla vydat na podzim nové album. Předzvěstí a speciální ochutnávkou albové novinky bude nový singl „Tak i já“, který Lanugo pokřtí 10. června na koncertě v pražském Paláci Akropolis. Spolu se singlem Lanugo pokřtí a odpremiéruje i nový videoklip, jehož autorkou je Agáta Mayerová. Zpěvačka Markéta Foukalová se také poprvé představí v novém a originálním koncertním kostýmu – v papírových šatech z dílny scénografky a návrhářky Zory Velkové.

www.lanugo.cz

www.myspace.com/lanugospace

www.myspace.com/marketafoukalova

Koncert Lanugo 10. 6. 2011

Palác Akropolis, Praha

Začátek koncertu: 19.30 h

Vstupné: 160 Kč předprodej, 190 Kč na místě

http://www.palacakropolis.cz/program/2011-06-10

O skupině LANUGO

Hudební seskupení hrající moderní pop, jazz a soul s jemnými doteky elektroniky v sobě spojuje hned několik silných momentů a trumfů. Dynamický vokál Markéty Foukalové doprovázejí klavírista Viliam Béreš, kontrabasista Rastislav Uhrík, bubeník Martin Kopřiva a také kytara Mirka Šmilauera spolu s trumpetistou Miroslavem Hloucalem, který navíc ovládá sampler. Převážně autorská tvorba vyniká neotřelými aranžemi a barevností hudebního vyjádření. Koncerty skupiny Lanugo jsou výjimečné svou intimní náladou.

Další žurnál

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek

Ulsect inovují death metal - v neděli živě!

21. Říjen 2017 10:25 |
Jednota uvádí: ULSECT death metal | avantgarde | Season of Mist | NL facebook.com/ulsect ulsect.bandcamp.com ulsect.com
... Zobrazit celý článek