Nový videoklip skupiny High Five k singlu Wake Up

|
Nový videoklip skupiny High Five k singlu Wake Up

Videoklip k singlu Wake Up byl natočený na jeden záběr bez jediného střihu! Odehrává se v něm několik zdánlivě nesouvisejících příběhů, které se však při pozorném sledování vzájemně proplétají.

Ve videoklipu si kromě kapely High Five zahrál například promotér Robert Vlček, který si roli barmana střihl již před několika lety ve filmu Samotáři. Dalším účinkujícím je herečka Patricie Solaříková známá například ze seriálu Ulice nebo Ranč U zelené sedmy. Režisérem videoklipu je Martin Linhart. Další zajímavou postavou je rozhlasový moderátor a hudebník Jakub Alexa, zpěvačka Viki, bubeník kapely Hrůzy Stanislav Matoušek dále hrají: Matěj Dvořák, Dana Faktorová, Gloria Delilah Abu Zummar, Melanie Drastilová, Sarah Magassoubová.

Režie: Martin Linhart
Kamera: Martin Linhart, Martin Trnka
Scénář: L. Bělina / J. Alexa / M. Linhart & High Five

Děj se odehrává v pražském So.cz.ka baru. Zachycuje běžné situace obyčejného pracovního dne ve velkém městě, plném zvláštních lidí. Odráží příběhy a osudy jednotlivých postav, různých sociálních vrstev a zájmů, kteří do baru přicházejí s různými, často podivnými záměry.

Singl a videoklip předznamenávají vydání debutového EP, které by mělo vyjít v září 2011. Producentem singlu i celého EP je Jakub Alexa, mix a mastering Filip Gemroth. Nahráno ve studiu Psáry.

informace na stránkách: http://bandzone.cz/janrichter, nebo Facebooku: http://www.facebook.com/#!/pages/Jan-Richter-High-Five/
120484694651587

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - BEHEMOTH EXKLUZIVNĚ ZPĚT V PEVNOSTI! POLŠTÍ NEZNABOZI POTVRZENI NA BA2018

20. Listopad 2017 10:20 |
Brutal Assault zná jednoho z prvních headlinerů pro příští ročník! Zdi josefovské pevnosti znovu vezmou útokem polští neznabozi BEHEMOTH! Půjde o jediný exkluzivní koncert v Česku i na Slovensku v roce 2018!
... Zobrazit celý článek

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek