Oceán pokřtí nové CD v Českých Budějovicích

Oceán pokřtí nové CD v Českých Budějovicích

26. 5. 19:00 ČESKÉ BUDĚJOVICE – KD Metropol

Cartonnage

Oceán + hosté (Bohouš Josef, Jan Dvořák)

Depeche Mode/Oceán afterparty v klubu mc Fabrika

 

Úspěšné česko-slovenské turné obnovené legendy Oceán se chýlí ke svému konci a bude završeno 26. května v KD Metropol v Českých Budějovicích, odkud pochází celá skupina, včetně nové zpěvačky Jitky Charvátové. Oceán představí stejný repertoár jako na předešlých koncertech turné, tedy téměř dvacet známých skladeb skupiny, přesto si pro České Budějovice připravil speciální bonus, a to křest zbrusu nového live CD „Oceán – Roxy“ (vydává EMI), na kterém posluchači naleznou záznam prvního koncertu letošního turné i zcela nový singl Oceánu Odlesk Tvůj, který už od poloviny dubna rotuje na síti rádií Kiss. Některé písně Oceánu budou mít návštěvníci možnost slyšet také v podání hostů, Jana Dvořáka a Bohouše Josefa.

Koncert bude zahájen v 19:00 vystoupením pražského elektropopového dua Cartonnage. Po vystoupení Oceánu bude následovat Depeche Mode/Oceán afterparty v klubu mc Fabrika Jana Vozáryho.

 

Poslechněte se nový singl Odlesk Tvůj online: http://www.emimusic.cz/cz/ukazky.php

Oceán – AHA; live záznam z 27. 4. 2011 (Praha – Roxy):

http://www.youtube.com/user/janqajka#p/u/16/yueM3HXPFn4

 

Veškeré novinky najdete na oficiálním webu skupiny Oceán: http://www.newocean.cz/

nebo na profilu na Facebooku: http://www.facebook.com/skupinaocean

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - BEHEMOTH EXKLUZIVNĚ ZPĚT V PEVNOSTI! POLŠTÍ NEZNABOZI POTVRZENI NA BA2018

20. Listopad 2017 10:20 |
Brutal Assault zná jednoho z prvních headlinerů pro příští ročník! Zdi josefovské pevnosti znovu vezmou útokem polští neznabozi BEHEMOTH! Půjde o jediný exkluzivní koncert v Česku i na Slovensku v roce 2018!
... Zobrazit celý článek

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek