Friday Night Rocks vol.29

Friday Night Rocks vol.29

Dnešní chmuravé počasí na náladě moc nepřidá, tak snad alespoň dnešní Friday Night Rocks to změní. Ústní část maturity úspěšně za mnou, ale dokud ten papír nebudu mít v ruce, nebudu klidný, proto se dnešní díl budu věnovat pohodovým písníčkám na zlepšení nálady.

 

 

 

 

 

 

Nejdříve menší pohodovka od partičky N.O.H.A. So, just chillin' ...

...neustále se opakující smyčka nikterak neomrzí a pořád má tenhle song v sobě něco zvláštního.

Dalši v řadě je snad pro všechny známý Bob Marley, kterého rozhodně neposlouchají pouze zhulenci, ale i lidé z hudebním vkusem a méně zakouřenou myslí:) Ještě vodnička,slušivý tabák a posezení u grillu s přáteli a jsem nejvíc spokojenej...jen realizace pokulhává...

"I will be stronger...become the freedom..." známá slova hymny z loňského fotbalového mistrovství světa z jižní Afriky. Fotbalu moc nehoduju to radši hokej, ale letošní vítezství FC Viktoria Plzeň mě nadchlo, aspoň nejsme jenom městečkem zlatavého moku:)

A když jsme u toho fotbalu...

...snad jedna z nejlepších reklam na fotbal. Skvělé motivační video, bez práce a dřiny to prostě samo nepřijde:) (snad si to vezmu k srdci).

Stále něco chybí, že...?

...partička Sublime s jejich songem Santeria. Na první poslech se mi zalíbila a skvěle se hodí k příjemnému posezení venku s nejbližšími. Teď už fakt chybí jenom to lepší počasí. Opakuju se, já vím, ale v tomhle se nedá myslet na něco jinýho. Teplo, sluníčko, teplo, sluníčko... :) Zítra má být už lépe tak uvidíme. Snad se vám některá písnička zalíbila a nezahltíte tento článek negativními komentáři, kritickými ano, ale ne hanlivými. Na ty mám mail:)

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek