Friday Night Rocks vol.29

Friday Night Rocks vol.29

Dnešní chmuravé počasí na náladě moc nepřidá, tak snad alespoň dnešní Friday Night Rocks to změní. Ústní část maturity úspěšně za mnou, ale dokud ten papír nebudu mít v ruce, nebudu klidný, proto se dnešní díl budu věnovat pohodovým písníčkám na zlepšení nálady.

 

 

 

 

 

 

Nejdříve menší pohodovka od partičky N.O.H.A. So, just chillin' ...

...neustále se opakující smyčka nikterak neomrzí a pořád má tenhle song v sobě něco zvláštního.

Dalši v řadě je snad pro všechny známý Bob Marley, kterého rozhodně neposlouchají pouze zhulenci, ale i lidé z hudebním vkusem a méně zakouřenou myslí:) Ještě vodnička,slušivý tabák a posezení u grillu s přáteli a jsem nejvíc spokojenej...jen realizace pokulhává...

"I will be stronger...become the freedom..." známá slova hymny z loňského fotbalového mistrovství světa z jižní Afriky. Fotbalu moc nehoduju to radši hokej, ale letošní vítezství FC Viktoria Plzeň mě nadchlo, aspoň nejsme jenom městečkem zlatavého moku:)

A když jsme u toho fotbalu...

...snad jedna z nejlepších reklam na fotbal. Skvělé motivační video, bez práce a dřiny to prostě samo nepřijde:) (snad si to vezmu k srdci).

Stále něco chybí, že...?

...partička Sublime s jejich songem Santeria. Na první poslech se mi zalíbila a skvěle se hodí k příjemnému posezení venku s nejbližšími. Teď už fakt chybí jenom to lepší počasí. Opakuju se, já vím, ale v tomhle se nedá myslet na něco jinýho. Teplo, sluníčko, teplo, sluníčko... :) Zítra má být už lépe tak uvidíme. Snad se vám některá písnička zalíbila a nezahltíte tento článek negativními komentáři, kritickými ano, ale ne hanlivými. Na ty mám mail:)

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - BEHEMOTH EXKLUZIVNĚ ZPĚT V PEVNOSTI! POLŠTÍ NEZNABOZI POTVRZENI NA BA2018

20. Listopad 2017 10:20 |
Brutal Assault zná jednoho z prvních headlinerů pro příští ročník! Zdi josefovské pevnosti znovu vezmou útokem polští neznabozi BEHEMOTH! Půjde o jediný exkluzivní koncert v Česku i na Slovensku v roce 2018!
... Zobrazit celý článek

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek