Apple zanedlouho spustí iCloud

Apple zanedlouho spustí iCloud

Co je vlastně tak revolučního na této funkci a jak se to týká hudby? iCloud je služba, která umožní streamovat hudbu živě z Apple serverů do PC, iPhonů, iPodů a iPadů. Navíc bude hudba na iCloud porovnávána s hudbou na disku uživatele, nebo v jeho iTunes knihovně. Pokud bude kvalita skladby na disku špatná, Apple ji nahradí kvalitnější.

Apple uzavřel dohody s třemi ze čtyř hlavních nahrávacích společností (Warner, EMI, Sony) a s Universalem právě jedná. Dohoda se týká tzv. „proskenování a nalezení shody“ hudby na iCloud serverech s hudbou na discích uživatelů. iTunes v podstatě prohledá vaši knihovnu a povolí vám přístup k online hudbě, kterou již vlastníte.

Těžko půjde o takovou revoluci v hudebním průmyslu jako byl příchod iTunes, přesto se dá předpokládat (jako u každého produktu značky Apple) velká úspěšnost tohoto produktu.

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek