Papa Roach v Praze vystoupí se skotskými Yashin

Papa Roach v Praze vystoupí se skotskými Yashin

Yashin je skotská post-hardcoreová kapela založená v Glasgow v roce 2006. Založili ji kamarádi ze školy kytarista Paul Travers a basák Andrew McShane, našli si zpěváka Michaela Rice a bubeníka Davida Beatona, který je seznámil s kytaristou Lewisem Millenem.

Yashin si rychle vybudoval početnou fanouškovskou základnu a vydal v roce 2008 dvě EP - Pay to PlayMiles Away But Getting Closer. Původní zpěvák Michael Rice opustil kapelu v říjnu 2008.

Po krátkém konkursu se kapela rozhodla nahradit Michaela ne jedním, ale hned dvěma zpěváky – v Americe narozeném Harry Radfordem a rodákem z Glasgow  Kevinem Milesem. V dubnu 2009 Yashin odehráli devět koncertů jako support Madina LakeThe Audition, po mnoha dalších koncertech po Evropě nahrávají svůj debut  Put Your Hands Where I Can See Them s Romeshem Dodangodou v Long Wave v listopadu 2009.

1.února 2010 Yashin své první album Put Your Hands Where I Can See Them vydávají. Obsahuje také cover skladby "Everytime" od  Britney Spears. V březnu kapela vyjíždí na turné s Glamour of the Kill. V prosinci 2010 jedou jako support kapely Emarosa, a v lednu 2011 předskakují  A Day to Remember a později vyrážejí na turné společně s Papa Roach se kterými se objeví také v Praze. V červnu je pak čeká společný koncert s Korn v Glasgow.

Vstupenky za 630,- Kč + poplatky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal. Na pokladně Lucerna Music Baru bez poplatku. V den koncertu na místě pak za 790,- Kč.

Více info na:

www.paparoach.com

www.myspace.com/theyashin

www.musicbar.cz

www.dsmacku.com

www.facebook.com/dsmackupromotion

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek