Nový sing Coldplay

Nový sing Coldplay

Nová píseň Every Teardrop Is a Waterfall je od pátku ke stažení na iTunes. Jde o první singl ze zatím nepojmenovaného páteho alba britských sluňáků, které by mělo vyjít na podzim.  Píseň v sobě má něco hitu z roku 1976 I Go to Rio od Petera Allena a Adrienne Anderson. Předcházející singl Christmas Lights byl přijat kladně, ale Every Teardrop na další trefu do čeného nevypadá. Je tam stadionová kytara ala U2 = ala Coldplay, produkoval to Brian Eno, ale zdá se, že Coldplay v poslední době příliš obcovali s popem. Že by každá slza nebyla vodopádem?

http://www.youtube.com/watch?v=1Kf_6BWcOOg&feature=player_embedded

Další žurnál

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek

LAIBACH v březnu 2018 v Bratislavě

13. Prosinec 2017 12:56 |
LAIBACH (Slovinsko) 22. 3. 2018 - Majestic Music Club, Bratislava www.obscure.cz  
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S PARADISE LOST, NOCTURNUS AD, UNLEASHED AND FULL OF HELL!

12. Prosinec 2017 17:14 |
Brutal Assault oznamuje další balíček kapel, tentokrát nabitý ostřílenými veterány i hudebními průkopníky.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVĚ POTVRZENÉ KAPELY V ČELE S HIRAX A DYING FETUS

27. Listopad 2017 08:45 |
Díky všem, co se na facebooku zúčastnili naší hry a odhalili nové kapely z křížovek. Nyní tedy oficiálně: DYING FETUS z Marylandu jsou už více než čtvrt století synonymem pro brutal death metal a máme velkou radost, že nás opět poctí svou návštěvou, stejně jako jejich rouhačským blackem načichlí kolegové HATE, kteří akorát vydali novou desku Tremendum!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross mají nový videoklip

27. Listopad 2017 08:41 |
Kalifornští Dead Cross s Mikem Pattonem v čele mají nový videoklip, ke skladbě Church of Motherfuckers z eponymního debutového alba.
... Zobrazit celý článek