Ochutnávka z letošního Rock Am Ring!

|
Ochutnávka z letošního Rock Am Ring!

Téměř v každé zemi existuje alespoň jediný festival, který je zaměřen na metal nebo rock. Takovému Německu vévodí hned tři velké fenomény, kam se sjíždí fanoušci ze všech koutů světa - Wacken Open Air, Rock Im Park a na závěr Rock Am Ring! Letošní ročník stál opravdu zato, od 1. června až do třetího jste tam mohli shlédnout takové kapely, jako jsou ALL THAT REMAINS, ASKING ALEXANDRIA, ROB ZOMBIE, KORN, DISTURBED, COLDPLAY, BRING ME THE HORIZONT, SYSTEM OF A DOWN, AVENGED SEVENFOLD nebo SIMPLE PLAN. Jako na ochutnávku přináším alespoň několik live kousků:).

Nejsou tady videa od všech jmenovaných kapela, ale nu co, snažila jsem se najít vše, co šlo.

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek