Redhoti posílají ze studia datum vydání a název nové desky!

|
Redhoti posílají ze studia datum vydání a název nové desky!

Po měsících slibů a zaručených zpráv dostává novinka kalifornských velikánu Red Hot Chili Peppers jasnější obrysy. Basák Flea svědomitě zásobuje Twitter novinkama o právě točené desce a jeho poslední příspěvek zněl: "Nová Red Hot Chili Peppers nahrávka se nazývá……..I’m With You. Je to pro mě velká radost, 30. srpen je datum vydání nového alba Red Hot Chili Peppers."

Pozadu nechtěl zůstat ani bubeník Chad Smith, který se pochlubil s "Nová RHCP nahrávka vyjde 30. srpna …”I’m with you”.. Singl “The Adventures of Raindance Maggiebude v rádiích 18. července! Konečně, jeho čas!!" Chvilku poté příspěvek ale zase smazal.

V Evropě by měla být deska k mání o den déle, tedy 1. září. Producent zůstává, ověřený Rick Rubin, který s Papričkami spolupracuje už 20 let. S v pořadí desátou studiovkou pak RHCP pojedou světové turné přes Jižní Ameriku, Asii, Astrálii. V roce 2012 by se měli dostat přes Severní Ameriku i do Evropy a přivést nám náhradu famózního Johna Frusciante určitě neméně famózním Joshem Klinghofferem, který doteď dělal kapele jenom kytarové křoví. Dočkáme se taky legendární Sox on Cox, nebo už pánové dostali rozum?

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - BEHEMOTH EXKLUZIVNĚ ZPĚT V PEVNOSTI! POLŠTÍ NEZNABOZI POTVRZENI NA BA2018

20. Listopad 2017 10:20 |
Brutal Assault zná jednoho z prvních headlinerů pro příští ročník! Zdi josefovské pevnosti znovu vezmou útokem polští neznabozi BEHEMOTH! Půjde o jediný exkluzivní koncert v Česku i na Slovensku v roce 2018!
... Zobrazit celý článek

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek