Redhoti posílají ze studia datum vydání a název nové desky!

|
Redhoti posílají ze studia datum vydání a název nové desky!

Po měsících slibů a zaručených zpráv dostává novinka kalifornských velikánu Red Hot Chili Peppers jasnější obrysy. Basák Flea svědomitě zásobuje Twitter novinkama o právě točené desce a jeho poslední příspěvek zněl: "Nová Red Hot Chili Peppers nahrávka se nazývá……..I’m With You. Je to pro mě velká radost, 30. srpen je datum vydání nového alba Red Hot Chili Peppers."

Pozadu nechtěl zůstat ani bubeník Chad Smith, který se pochlubil s "Nová RHCP nahrávka vyjde 30. srpna …”I’m with you”.. Singl “The Adventures of Raindance Maggiebude v rádiích 18. července! Konečně, jeho čas!!" Chvilku poté příspěvek ale zase smazal.

V Evropě by měla být deska k mání o den déle, tedy 1. září. Producent zůstává, ověřený Rick Rubin, který s Papričkami spolupracuje už 20 let. S v pořadí desátou studiovkou pak RHCP pojedou světové turné přes Jižní Ameriku, Asii, Astrálii. V roce 2012 by se měli dostat přes Severní Ameriku i do Evropy a přivést nám náhradu famózního Johna Frusciante určitě neméně famózním Joshem Klinghofferem, který doteď dělal kapele jenom kytarové křoví. Dočkáme se taky legendární Sox on Cox, nebo už pánové dostali rozum?

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek