PSYCHO RÁDIO, není vůbec PSYCHO!

|
PSYCHO RÁDIO, není vůbec PSYCHO!

                                 

Tisková zpráva

PSYCHO RÁDIO, není vůbec PSYCHO!

V rámci  projektu Helpband, který nabízí kompletní servis českým kapelám a interpretům,  bychom vám rádi připomněli aktuální desku tria z Hranic, kapely  PSYCHO RÁDIO “ Metal City „, která sklízí ovoce na vlnách rockových rádií!

Ve studiu Hacienda vznikal v letech 2008 – 2010 materiál na novou desku, kterou kapela pokřtila v listopadu 2010 pod názvem Metal CITY. Nejen producentem, ale i kmotrem desky se stal všem známý Miloš DODO Doležal

Album Metal City obsahuje jedenáct původních česky zpívaných písní. Všechny skladby jsou výsledkem produkce tříčlenného tria z Hranic, které hudbu skládá spontánně a přirozeně a bez klišovitého napodobování současných trendů. Hlavní důraz je kladen na preciznost projevu a přenesení osobních pocitů na melodie a harmonie, podpořené rytmikou a dynamikou. Tyto aspekty tvoří základ desky Metal City, která je barevnou škálou hudebních žánrů, jejichž spojení je pro PSYCHO RADIO tak typické.. Album jen kompozicí rockových a hard - rockových riffů, které se místy snoubí s metalovou energii a countryovým nadhledem. Celou desku pak uzavírá jazzově laděná píseň Eiwa. CD nosič dále obsahuje videoklip k titulní písni alba – METAL CITY, a kompletní texty všech pisní. Hosty na desce jsou Pavel Slechan (bicí – Lady Špína) a Martin „Buchta“ (vokál Obchodníci s deštěm).

Metal City je tedy celistvá nahrávka, která vystihuje jedno období kapely PSYCHO RADIO. Deska je důkazem snahy, píle, odhodlání a lásky k hudbě.

Kapelu můžete v nejbližší době vidět na festivalu mladých a talentovaných kapel v Miřeticích u Vlašimi 2.7., nebo dokonce mezi „ hvězdami „ na festivalu Natruc Kolín!

 

 

 

Helpband :

(V Praze 15. září 2010) Současná situace v tuzemské hudební branži dala šanci vzniknout projektu HelpBand. Úzký tým nové agentury by měl českým hudebníkům pomáhat s produkcí koncertů, vydáváním CD, natáčením klipů, dopravou, PR, managmentem, bookingem  a získáváním reklamních ploch a prostor. Projekt HelpBand chce talentovaným a pracovitým muzikantům zajistit i patřičnou medializaci. V této době už probíhají jednání s konkrétními médii, jako jsou hudební radia, televize, časopisy, deníky a internetové portály. Kapely, které se rozhodnou zapojit do projektu, získají profesionální zázemí k svému dalšímu růstu a vývoji.

 

 

 

Kontakt:

Martina Jablanovská – vedoucí projektu HelpBand

e-mail:

tel.: 731503408

web: www.helpband.cz

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek