PSYCHO RÁDIO, není vůbec PSYCHO!

|
PSYCHO RÁDIO, není vůbec PSYCHO!

                                 

Tisková zpráva

PSYCHO RÁDIO, není vůbec PSYCHO!

V rámci  projektu Helpband, který nabízí kompletní servis českým kapelám a interpretům,  bychom vám rádi připomněli aktuální desku tria z Hranic, kapely  PSYCHO RÁDIO “ Metal City „, která sklízí ovoce na vlnách rockových rádií!

Ve studiu Hacienda vznikal v letech 2008 – 2010 materiál na novou desku, kterou kapela pokřtila v listopadu 2010 pod názvem Metal CITY. Nejen producentem, ale i kmotrem desky se stal všem známý Miloš DODO Doležal

Album Metal City obsahuje jedenáct původních česky zpívaných písní. Všechny skladby jsou výsledkem produkce tříčlenného tria z Hranic, které hudbu skládá spontánně a přirozeně a bez klišovitého napodobování současných trendů. Hlavní důraz je kladen na preciznost projevu a přenesení osobních pocitů na melodie a harmonie, podpořené rytmikou a dynamikou. Tyto aspekty tvoří základ desky Metal City, která je barevnou škálou hudebních žánrů, jejichž spojení je pro PSYCHO RADIO tak typické.. Album jen kompozicí rockových a hard - rockových riffů, které se místy snoubí s metalovou energii a countryovým nadhledem. Celou desku pak uzavírá jazzově laděná píseň Eiwa. CD nosič dále obsahuje videoklip k titulní písni alba – METAL CITY, a kompletní texty všech pisní. Hosty na desce jsou Pavel Slechan (bicí – Lady Špína) a Martin „Buchta“ (vokál Obchodníci s deštěm).

Metal City je tedy celistvá nahrávka, která vystihuje jedno období kapely PSYCHO RADIO. Deska je důkazem snahy, píle, odhodlání a lásky k hudbě.

Kapelu můžete v nejbližší době vidět na festivalu mladých a talentovaných kapel v Miřeticích u Vlašimi 2.7., nebo dokonce mezi „ hvězdami „ na festivalu Natruc Kolín!

 

 

 

Helpband :

(V Praze 15. září 2010) Současná situace v tuzemské hudební branži dala šanci vzniknout projektu HelpBand. Úzký tým nové agentury by měl českým hudebníkům pomáhat s produkcí koncertů, vydáváním CD, natáčením klipů, dopravou, PR, managmentem, bookingem  a získáváním reklamních ploch a prostor. Projekt HelpBand chce talentovaným a pracovitým muzikantům zajistit i patřičnou medializaci. V této době už probíhají jednání s konkrétními médii, jako jsou hudební radia, televize, časopisy, deníky a internetové portály. Kapely, které se rozhodnou zapojit do projektu, získají profesionální zázemí k svému dalšímu růstu a vývoji.

 

 

 

Kontakt:

Martina Jablanovská – vedoucí projektu HelpBand

e-mail:

tel.: 731503408

web: www.helpband.cz

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - BEHEMOTH EXKLUZIVNĚ ZPĚT V PEVNOSTI! POLŠTÍ NEZNABOZI POTVRZENI NA BA2018

20. Listopad 2017 10:20 |
Brutal Assault zná jednoho z prvních headlinerů pro příští ročník! Zdi josefovské pevnosti znovu vezmou útokem polští neznabozi BEHEMOTH! Půjde o jediný exkluzivní koncert v Česku i na Slovensku v roce 2018!
... Zobrazit celý článek

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek