Nové album Plexis je venku!

|
Nové album Plexis je venku!

Plexis je od roku 1984 jednou ze základních kapel českého punku. Nyní po 11. letech vydává šestou řadovou desku která si nese titul Vohul To!

Petr Sid Hošek, Dušan Lébl a Martin Švarc naservírovali fanouškům 13 nových nadupaných songů. Sama kapela tvrdí že jde o nejrychlejší a nejtvrdší a zároveň nejmelodičtější album v historii. Vohul To! má své vlajkové lodi v podobě singlů: Síla v srdci, Spiklenci a zatím poslední Sobec. Singly jste mohli streamovat na ofiko profilech na bandzone a youtube již od začátku května.

Deska bude prozatím distibuována v klasické podobě CD nosiče ale dočká se také své vinylové podoby pro skalní fanoušky a sběratele. Dále se také můžete těšit na očekávaný dokument o Petru Hoškovi, Antihero.

bandzone.cz

zdroj: bandzone.cz/plexis

Kompletní setlist:

Slepý náboje, Mezi cvoky, Síla v srdci, Černý vrány, Sobec, Betelgeuce, Kyselina, Spiklenci, Krize, Manipulace, Blues starýho strejdy, Zas najednou, Zkažený zuby.

Stopage: 39 min.

Papagájův Hlasatel Records / buy: www.phr.cz

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek