Rammstein chystají nový klip k best-of albu

|
Rammstein chystají nový klip k best-of albu

Němečtí showmani Rammstein připravují zbrusu nový videoklip k jejich první výběrové desce, která se dle nepotvrzených zpráv má jmenovat German Liedgut, tedy Německé Písně. Ať je to tak, či onak, určitě se máme na co těšit, jelikož klipy od Rammstein jsou všechno, jen ne nudné.

Rovněž spolupráce s osvědčeným režisérem Jonasem Åkerlundem je příslibem kvalitní (a bezpochyby kontroverzní) podívané. Vždyť má na svědomí takové kousky jako "Mann Gegen Mann", "Pussy" a "Ich Tu Dir Weh". Klip se natáčel na Sycamore State Beach, kde se velmi často natáčejí scény z romantických filmů.

V tomto roce se také můžeme těšit na další koncertní DVD.

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek