Kissing The Gravestone lákají na nové EP

|
Kissing The Gravestone lákají na nové EP

Není to až tak dávno, co Kissing the Gravestone vylezli poprvé na koncertní pódia a hle, už nám servírují druhou kolekci jejich příjemných táborákových hitů. Debutový počin – EP „Diary from the Other Side“ bylo jasnou předzvěstí toho, že KTG nehodlají zabřednout do české agro metalové brázdy… taky ne nadarmo bylo na serveru iPunk.cz zvoleno deskou roku.

Tohle už je ale minulost, teď je tu červen léta páně 2011 a Kissing The Gravestone přicházejí s dalším EP, které ponese název „Dangerous Voyage of Captain Luckytuck Around and Back“, jehož teaser si můžete poslechnout na www.vimeo.com/24680163 (jeho delší verzi najdete na bandzone profilu kapely) a rovnou si udělat v kalendáři křížek u 26. června, protože se na serveru coreMusic.cz objeví týdenní streaming celého alba. A je se opravdu na co těšit! Kapela totiž mj. přibrala do svých řad nového baskytaristu Brůčase (ex-Attic Vanity) a nově také kytaristu Jiřího Dostála (Wave Goodbye, ex-The Megan Shore).

„Již nyní je jasné, že se tato změna výrazně odrazí na další tvorbě a běhu kapely, ať už z hlediska tvorby, tak i z pohledu fungování samotné kapely,“ komentuje změny v kapele zpěvák Noise a dodává: „EP se částečně odprošťuje od stylu metalcore spíše k post-hardcore, s přesahem do dalších stylů. Pro nás je tato nahrávka mnohem osobnější, intimnější, pestřejší a jakýmsi milníkem ve vývoji kapely, naznačující náš budoucí vývoj.“

„Dangerous Voyage of Captain Luckytuck Around and Back“ bylo stejně jako předešlý počin natáčeno ve Studiu Šopa pod dohledem Stani Valáška. Kapela připravuje také videoklip k zatím blíže nespecifikované skladbě a v neposlední řadě také novou dávku slušivého merchanidse.

Takže čekujte teaser a 26. června nezapomeňte sledovat coreMusic.cz!

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek