Kissing The Gravestone lákají na nové EP

|
Kissing The Gravestone lákají na nové EP

Není to až tak dávno, co Kissing the Gravestone vylezli poprvé na koncertní pódia a hle, už nám servírují druhou kolekci jejich příjemných táborákových hitů. Debutový počin – EP „Diary from the Other Side“ bylo jasnou předzvěstí toho, že KTG nehodlají zabřednout do české agro metalové brázdy… taky ne nadarmo bylo na serveru iPunk.cz zvoleno deskou roku.

Tohle už je ale minulost, teď je tu červen léta páně 2011 a Kissing The Gravestone přicházejí s dalším EP, které ponese název „Dangerous Voyage of Captain Luckytuck Around and Back“, jehož teaser si můžete poslechnout na www.vimeo.com/24680163 (jeho delší verzi najdete na bandzone profilu kapely) a rovnou si udělat v kalendáři křížek u 26. června, protože se na serveru coreMusic.cz objeví týdenní streaming celého alba. A je se opravdu na co těšit! Kapela totiž mj. přibrala do svých řad nového baskytaristu Brůčase (ex-Attic Vanity) a nově také kytaristu Jiřího Dostála (Wave Goodbye, ex-The Megan Shore).

„Již nyní je jasné, že se tato změna výrazně odrazí na další tvorbě a běhu kapely, ať už z hlediska tvorby, tak i z pohledu fungování samotné kapely,“ komentuje změny v kapele zpěvák Noise a dodává: „EP se částečně odprošťuje od stylu metalcore spíše k post-hardcore, s přesahem do dalších stylů. Pro nás je tato nahrávka mnohem osobnější, intimnější, pestřejší a jakýmsi milníkem ve vývoji kapely, naznačující náš budoucí vývoj.“

„Dangerous Voyage of Captain Luckytuck Around and Back“ bylo stejně jako předešlý počin natáčeno ve Studiu Šopa pod dohledem Stani Valáška. Kapela připravuje také videoklip k zatím blíže nespecifikované skladbě a v neposlední řadě také novou dávku slušivého merchanidse.

Takže čekujte teaser a 26. června nezapomeňte sledovat coreMusic.cz!

Další žurnál

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek

Ulsect inovují death metal - v neděli živě!

21. Říjen 2017 10:25 |
Jednota uvádí: ULSECT death metal | avantgarde | Season of Mist | NL facebook.com/ulsect ulsect.bandcamp.com ulsect.com
... Zobrazit celý článek