Friday Night Rocks vol. 31

Friday Night Rocks vol. 31

Přijde mi, že se lidi hodně zajímají o to, co si o nich pomyslí ostatní. Možná není divu, když hlavní zábavou dnešní máleže je mimo diskutování o novém tričku v Ňů Jorkru také "pomlouvání". A on taky né každý je schopen snášet klepy mířené jeho směrem. Z čehož logicky vyplývá, že se dnešní omladina bojí všeho nemoderního. Přetvářka, jakoby lidi měli strach, že by se jim mohlo líbit něco, co zrovna není v módě a mohli by se tak stát terčem posměchu. No a proto zkrátka táhnou všichni za jeden provaz a berou jen to, co je moderní.

Předpokládám tedy, že mnohým nebude můj dnešní výběr do Friday Night Rocks zrovna po chuti, ale já se zkrátka nestydím za svou lásku k starému dobrému big bítu ;-)

 

Jako první si dáme The Who a jejich song "Me generation", jak příhodný to název.

 

Pravda, glam mi není zrovna po chuti, ale tak na druhou stranu zábava musí být a myslím, že The Sweet se svou "Ballroom Blitz" tu nemůžou chybět;-)

 

Když jsme u toho bítu, tak by byla chyba zapomenout a nezmínit se o Rolling Stones, jejichž píseň "Satisfaction" zná každý, kdo se jen krapet zajímá o muziku.

 

Co třeba taková legenda jako jsou Led Zeppelin? Snad se nemýlím, když věřím, že úvod "The Immigrant Song" nebude nikomu připadat tak úplně cizí.

 

A nakonec si dáme kapelu s tím chlápkem, co ho znám už z dětství - Black Sabbath s Ozzym a jejich "N.I.B."

 

A teď ať si někdo zkusí tvrdit, že tahle videa nemají mnohem opravdovější atmosféru než výplody dnešních mainstreamovým hvězd!

Další žurnál

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek

Ulsect inovují death metal - v neděli živě!

21. Říjen 2017 10:25 |
Jednota uvádí: ULSECT death metal | avantgarde | Season of Mist | NL facebook.com/ulsect ulsect.bandcamp.com ulsect.com
... Zobrazit celý článek