Friday Night Rocks vol. 31

Friday Night Rocks vol. 31

Přijde mi, že se lidi hodně zajímají o to, co si o nich pomyslí ostatní. Možná není divu, když hlavní zábavou dnešní máleže je mimo diskutování o novém tričku v Ňů Jorkru také "pomlouvání". A on taky né každý je schopen snášet klepy mířené jeho směrem. Z čehož logicky vyplývá, že se dnešní omladina bojí všeho nemoderního. Přetvářka, jakoby lidi měli strach, že by se jim mohlo líbit něco, co zrovna není v módě a mohli by se tak stát terčem posměchu. No a proto zkrátka táhnou všichni za jeden provaz a berou jen to, co je moderní.

Předpokládám tedy, že mnohým nebude můj dnešní výběr do Friday Night Rocks zrovna po chuti, ale já se zkrátka nestydím za svou lásku k starému dobrému big bítu ;-)

 

Jako první si dáme The Who a jejich song "Me generation", jak příhodný to název.

 

Pravda, glam mi není zrovna po chuti, ale tak na druhou stranu zábava musí být a myslím, že The Sweet se svou "Ballroom Blitz" tu nemůžou chybět;-)

 

Když jsme u toho bítu, tak by byla chyba zapomenout a nezmínit se o Rolling Stones, jejichž píseň "Satisfaction" zná každý, kdo se jen krapet zajímá o muziku.

 

Co třeba taková legenda jako jsou Led Zeppelin? Snad se nemýlím, když věřím, že úvod "The Immigrant Song" nebude nikomu připadat tak úplně cizí.

 

A nakonec si dáme kapelu s tím chlápkem, co ho znám už z dětství - Black Sabbath s Ozzym a jejich "N.I.B."

 

A teď ať si někdo zkusí tvrdit, že tahle videa nemají mnohem opravdovější atmosféru než výplody dnešních mainstreamovým hvězd!

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek