Nová deska J.A.R. na j.a.ř.e? Omyl!

|
Nová deska J.A.R. na j.a.ř.e? Omyl!

U pražské kapely J.A.R., kterou má pod taktovkou vynikající hudebník Roman Holý, je známé, že vydává nové album každé 4 roky  - a to na jaře. Čekání to není krátké, ale rozhodně vždycky je důvod si chvíli posečkat. Letos měla vyjít na konci dubna nová deska s názvem Dlouhohrající děcka. Název je zcela zřejmý, kapela funguje už něco přes 20 let a v duši jsou stále děti. Ovšem nedávno zveřejnila, že album není kompletní. Přes prázdniny by se měl dokončit mastering a další věci a v září snad deska spatří světlo světa. Budeme doufat, že žádný další odklad se konat nebude, a  že to čekání bude stát za to. Před několika týdny byly uvolněny krátké nahrávky některých písníček a vypadá to velmi slibně. Na kompletní album si musíme ovšem ještě chvíli počkat. :)

 

Nahrávky si můžete poslechnout zde:

J.A.R. - Vidět boha - konec světa

J.A.R. - Kosti minulosti

J.A.R. - Stability

(skladby jsou ze stránek J.A.R.)

Další žurnál

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek

Ulsect inovují death metal - v neděli živě!

21. Říjen 2017 10:25 |
Jednota uvádí: ULSECT death metal | avantgarde | Season of Mist | NL facebook.com/ulsect ulsect.bandcamp.com ulsect.com
... Zobrazit celý článek