Nová deska J.A.R. na j.a.ř.e? Omyl!

|
Nová deska J.A.R. na j.a.ř.e? Omyl!

U pražské kapely J.A.R., kterou má pod taktovkou vynikající hudebník Roman Holý, je známé, že vydává nové album každé 4 roky  - a to na jaře. Čekání to není krátké, ale rozhodně vždycky je důvod si chvíli posečkat. Letos měla vyjít na konci dubna nová deska s názvem Dlouhohrající děcka. Název je zcela zřejmý, kapela funguje už něco přes 20 let a v duši jsou stále děti. Ovšem nedávno zveřejnila, že album není kompletní. Přes prázdniny by se měl dokončit mastering a další věci a v září snad deska spatří světlo světa. Budeme doufat, že žádný další odklad se konat nebude, a  že to čekání bude stát za to. Před několika týdny byly uvolněny krátké nahrávky některých písníček a vypadá to velmi slibně. Na kompletní album si musíme ovšem ještě chvíli počkat. :)

 

Nahrávky si můžete poslechnout zde:

J.A.R. - Vidět boha - konec světa

J.A.R. - Kosti minulosti

J.A.R. - Stability

(skladby jsou ze stránek J.A.R.)

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek