Kerrang! Awards 2011 znají svoje vítěze

|
Kerrang! Awards 2011 znají svoje vítěze

Předevčírem probíhalo ve Velké Británii vyhlášení hudebních cen Kerrang!. Scott Ian z Anthrax a Corey Taylor z kapely Slipknot se stali moderátory letošního 18. ročníku.

30 Seconds To Mars získali dvě ceny, z toho za Nejlepší mezinárodní kapelu druhý rok po sobě. Kapela se připravuje na jedny z největších festivalů po Evropě.

The American Band, v čele se zpěvákem a hercem Jared Leto obdrželi cenu za Nejlepší singl - Huricane.

Ocenění legend šlo do rukou Ozzy Osbourne s Alice Cooper.

You Me At Six se stala Nejlepší britskou skupinou a byla korunována trojnásobnými držiteli tohoto ocenění - Bullet For My Valentine.

Bring Me The Horizon získali cenu za Nejlepší album za náhrávku There Is A Hell, Believe Me I've Seen It. There Is A Heaven, Let's Keep It A Secret.

My Chemical Romance obdrželi pouze jednu cenu, a to za Nejlepší videoklip k písni Na Na Na a to i přesto, že měla původně pět nominací.

Speciální ocenění Kerrang! za inspiraci získali Def Leppard, kteří jsou headlineři Dowload Festivalu. Na závěr nu-metalová kapela Korn byla uvedena do Kerrang! Síně slávy.

 

Na videu můžete vidět frontmana kapely 30 Seconds To Mars - Jared Leto, který nechává fanoušky, aby si osahali ocenění, které kapela získala.

Další žurnál

Křest EP Circus Problem

14. Prosinec 2017 08:08 |
Koncert kapely Circus Problem se nezadržitelně blíží. Museli jsme tu Prahu ještě jednou dát :-). Chybíte nám a my víme, že je třeba na Vánoce dodat tu správnou energii... než zase padneme do víru vanilkových rohlíčků a bramborových salátů.
... Zobrazit celý článek

LAIBACH v březnu 2018 v Bratislavě

13. Prosinec 2017 12:56 |
LAIBACH (Slovinsko) 22. 3. 2018 - Majestic Music Club, Bratislava www.obscure.cz  
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S PARADISE LOST, NOCTURNUS AD, UNLEASHED AND FULL OF HELL!

12. Prosinec 2017 17:14 |
Brutal Assault oznamuje další balíček kapel, tentokrát nabitý ostřílenými veterány i hudebními průkopníky.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVĚ POTVRZENÉ KAPELY V ČELE S HIRAX A DYING FETUS

27. Listopad 2017 08:45 |
Díky všem, co se na facebooku zúčastnili naší hry a odhalili nové kapely z křížovek. Nyní tedy oficiálně: DYING FETUS z Marylandu jsou už více než čtvrt století synonymem pro brutal death metal a máme velkou radost, že nás opět poctí svou návštěvou, stejně jako jejich rouhačským blackem načichlí kolegové HATE, kteří akorát vydali novou desku Tremendum!
... Zobrazit celý článek

Dead Cross mají nový videoklip

27. Listopad 2017 08:41 |
Kalifornští Dead Cross s Mikem Pattonem v čele mají nový videoklip, ke skladbě Church of Motherfuckers z eponymního debutového alba.
... Zobrazit celý článek