Kerrang! Awards 2011 znají svoje vítěze

|
Kerrang! Awards 2011 znají svoje vítěze

Předevčírem probíhalo ve Velké Británii vyhlášení hudebních cen Kerrang!. Scott Ian z Anthrax a Corey Taylor z kapely Slipknot se stali moderátory letošního 18. ročníku.

30 Seconds To Mars získali dvě ceny, z toho za Nejlepší mezinárodní kapelu druhý rok po sobě. Kapela se připravuje na jedny z největších festivalů po Evropě.

The American Band, v čele se zpěvákem a hercem Jared Leto obdrželi cenu za Nejlepší singl - Huricane.

Ocenění legend šlo do rukou Ozzy Osbourne s Alice Cooper.

You Me At Six se stala Nejlepší britskou skupinou a byla korunována trojnásobnými držiteli tohoto ocenění - Bullet For My Valentine.

Bring Me The Horizon získali cenu za Nejlepší album za náhrávku There Is A Hell, Believe Me I've Seen It. There Is A Heaven, Let's Keep It A Secret.

My Chemical Romance obdrželi pouze jednu cenu, a to za Nejlepší videoklip k písni Na Na Na a to i přesto, že měla původně pět nominací.

Speciální ocenění Kerrang! za inspiraci získali Def Leppard, kteří jsou headlineři Dowload Festivalu. Na závěr nu-metalová kapela Korn byla uvedena do Kerrang! Síně slávy.

 

Na videu můžete vidět frontmana kapely 30 Seconds To Mars - Jared Leto, který nechává fanoušky, aby si osahali ocenění, které kapela získala.

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek