Roxette revival zahrají v Metro Music Baru v Brně

|
Roxette revival zahrají v Metro Music Baru v  Brně

První český revival kapely ROXETTE, který vznikl díky věrnému fandovství hlavního interpreta nikoliv z komerčních účelů, jak jste u revivalů zvyklí! Je oficiálně podporován českým Roxette fan klubem.

Na jejich koncertě můžete slyšet jak největší hity tohoto švédského dua jako Sleeping in my car, Listen to your heart, It must have been love atd. tak i rarity jako Hey Mr. Dj! Můžete se o Roxette dozvědět mnoho informací dokonce i zákulisních z celé éry jejich působnosti.

To vše především i proto, že kromě letitého sledování vzorů, kontaktu s managementem dua a účasti na mnoha koncertech jak Roxette tak autorské kapely Per Gessla Gyllene Tider, je hlavní protagonista i vlastníkem oficiální licence od EMI Publishing, kterou mu sám Per Gessle poskytl na dvě cover verze skladeb z dílny jeho autorské kapely Gyllene Tider „En Sten Vid En Sjö I En Skog“ a „Ga&Fiska“. 

Nebudou chybět ani na nedělním jedinečném koncertě Roxette v Praze po jejich dlouholeté pauze a díky oficiálnímu pozvání k setkání se s Marií Fredericson a Perem Gesslem osobně u příležitosti tohoto koncertu, Vám tak zajisté předají jedinečnou atmosféru i při své show.

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek