Roxette revival zahrají v Metro Music Baru v Brně

|
Roxette revival zahrají v Metro Music Baru v  Brně

První český revival kapely ROXETTE, který vznikl díky věrnému fandovství hlavního interpreta nikoliv z komerčních účelů, jak jste u revivalů zvyklí! Je oficiálně podporován českým Roxette fan klubem.

Na jejich koncertě můžete slyšet jak největší hity tohoto švédského dua jako Sleeping in my car, Listen to your heart, It must have been love atd. tak i rarity jako Hey Mr. Dj! Můžete se o Roxette dozvědět mnoho informací dokonce i zákulisních z celé éry jejich působnosti.

To vše především i proto, že kromě letitého sledování vzorů, kontaktu s managementem dua a účasti na mnoha koncertech jak Roxette tak autorské kapely Per Gessla Gyllene Tider, je hlavní protagonista i vlastníkem oficiální licence od EMI Publishing, kterou mu sám Per Gessle poskytl na dvě cover verze skladeb z dílny jeho autorské kapely Gyllene Tider „En Sten Vid En Sjö I En Skog“ a „Ga&Fiska“. 

Nebudou chybět ani na nedělním jedinečném koncertě Roxette v Praze po jejich dlouholeté pauze a díky oficiálnímu pozvání k setkání se s Marií Fredericson a Perem Gesslem osobně u příležitosti tohoto koncertu, Vám tak zajisté předají jedinečnou atmosféru i při své show.

Další žurnál

Brutal Assault 2018 - BEHEMOTH EXKLUZIVNĚ ZPĚT V PEVNOSTI! POLŠTÍ NEZNABOZI POTVRZENI NA BA2018

20. Listopad 2017 10:20 |
Brutal Assault zná jednoho z prvních headlinerů pro příští ročník! Zdi josefovské pevnosti znovu vezmou útokem polští neznabozi BEHEMOTH! Půjde o jediný exkluzivní koncert v Česku i na Slovensku v roce 2018!
... Zobrazit celý článek

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek