The Devil Wears Prada lákají na nové album

|
The Devil Wears Prada lákají na nové album

Metalcore kapela The Devil Wears Prada dnes umístila na internet první ukázku z připravovaného a zatím stále bezejmeného alba, které by mělo vyjít 13. září na labelu Ferret. Skladba se jmenuje "Born To Lose" a zdá se, že můžeme po nedávném EP "Zombies" od Prady očekávat další skvělé album..

Text písně Born To Lose:

Blessed be those who have no idols. Invoke holy honor, sanctify the patient. I don't see the world the same. I'm no one's hero, so just forget my name. I abhor you, with every foolish thing that you say. None of it is worth the time: another meaningless war. You don't know what you need. We're all so back and forth, nothing is as it seems. You don't know what you need. We make the same mistakes, we've ruined everything. What is it this time? What must you call holy? This is your lifeline, nothing is at it seems. If I were you I'd give it up. If I were you I'd care. I'm born to lose with a noose around my neck. World be damned and move forward. I abhor you, with every selfish thing that you say. None of it is the worth the time. You don't know what you need. We're all so back and forth, nothing is as it seems. You don't know what you need. We make the same mistakes, we've ruined everything. Born to lose with a noose around my neck.

Další žurnál

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek

Ulsect inovují death metal - v neděli živě!

21. Říjen 2017 10:25 |
Jednota uvádí: ULSECT death metal | avantgarde | Season of Mist | NL facebook.com/ulsect ulsect.bandcamp.com ulsect.com
... Zobrazit celý článek