The Devil Wears Prada lákají na nové album

|
The Devil Wears Prada lákají na nové album

Metalcore kapela The Devil Wears Prada dnes umístila na internet první ukázku z připravovaného a zatím stále bezejmeného alba, které by mělo vyjít 13. září na labelu Ferret. Skladba se jmenuje "Born To Lose" a zdá se, že můžeme po nedávném EP "Zombies" od Prady očekávat další skvělé album..

Text písně Born To Lose:

Blessed be those who have no idols. Invoke holy honor, sanctify the patient. I don't see the world the same. I'm no one's hero, so just forget my name. I abhor you, with every foolish thing that you say. None of it is worth the time: another meaningless war. You don't know what you need. We're all so back and forth, nothing is as it seems. You don't know what you need. We make the same mistakes, we've ruined everything. What is it this time? What must you call holy? This is your lifeline, nothing is at it seems. If I were you I'd give it up. If I were you I'd care. I'm born to lose with a noose around my neck. World be damned and move forward. I abhor you, with every selfish thing that you say. None of it is the worth the time. You don't know what you need. We're all so back and forth, nothing is as it seems. You don't know what you need. We make the same mistakes, we've ruined everything. Born to lose with a noose around my neck.

Další žurnál

Thrashmetalové Brno a deathmetalová Praha - TESTAMENT a DYING FETUS v Česku!

23. Červen 2017 14:18 |
Testament (USA), Death Angel (USA), Annihilator (CAN)
... Zobrazit celý článek

Kontroverzní Laibach v Paláci Akropolis i s novým albem!

22. Červen 2017 09:59 |
Provokatéři Laibach se po delším čase vracejí do Prahy! Kultovní slovinská kapela s sebou přiveze nové album “Also Sprach Zarathustra”, které má vyjít v červenci letošního roku. Nové album původně vzniklo pro divadelní představení inspirované stejnojmenným filozofickým románem Friedricha Nietzscheho. 
... Zobrazit celý článek

Druhý singl Dead Cross - Seizure and Desist

21. Červen 2017 11:07 |
Podívejte se na druhý singl z připravovaného eponymního debutu kalifornské skupiny Dead Cross - Seizure and Desist.
... Zobrazit celý článek

Horor-punk/metaloví WEDNESDAY 13 v po dvou letech v Praze!

9. Červen 2017 14:33 |
Wednesday 13 (USA) + support 5. 11. - Praha, Rock Café   Horror-punk/metaloví Wednesday 13 se po dvou letech vracejí opět do Prahy. Joseph Poole a spol přivezou v listopadu do Rock Café zbrusu novou desku Condolences (2017). Vstupenky jsou k dispozici v běžných předprodejních sítích. Nejlevnější vstupenky jsou na webu pořadatele www.obscure.cz.  
... Zobrazit celý článek

Festival SLUNOVRAT sobota 24. 6. Kralupy nad Vltavou

7. Červen 2017 12:37 |
Další ročník festivalu SLUNOVRAT se blíží! Kdy?  V sobotu 24. 6. od 14 hodin! Kde? Na kopci! https://mapy.cz/s/1DKrP Macalák - u bunkru   Na 9. ročníku festivalu SLUNOVRAT zahrají: 
... Zobrazit celý článek