I Don't Care Summer Tour zná další zastávku.

|
I Don't Care Summer Tour zná další zastávku.

Rattle Bucket jsou na svém unikátním letním akustickém tour (čti rozhovor) a přidávají do tourplanu další zastávku. "Brno v létě nemá větší festival, kde bychom mohli zahrát, ale neradi bychom ho ošidili s naším akustickým pouličním I don´t care summer tour. Takže pro všechny nadšence, zvědavce, kamarády, fanoušky... koncert v Brně je tu!!! Rozbalíme to na nejfrekventovanější brněnské ulici a doufáme, že se sejdeme v hojném počtu" říká kapela na svém oficiálním profilu. Svojí účast můžeš potvrdit na ofiko eventu (zde).

Takže 28.6. Brno, Česká - 17.00h. Podrobné info na bandzone kapely.

Další žurnál

V září přijede do Prahy člen Wu-Tang Clanu Ghostface Killah

17. Červenec 2017 14:21 |
WU-BOX SÁGA POKRAČUJE. V ZÁŘÍ PŘIJEDE GHOSTFACE KILLAH.
... Zobrazit celý článek

Bruno Ferrari vydává "torrentové" EP a trhá rekordy na Startovači

13. Červenec 2017 09:34 |
Zhruba dva roky po veleúspěšné kampani Mortal Cabinet, společného projektu s Řezníkem a Františkem Štormem, se Samir Hauser vrátil na Startovač pod vlastním alter egem Bruno Ferrari. A podařilo se mu tam za pouhé 3 dny překonat cílovou částku 180 tisíc korun.
... Zobrazit celý článek

Skotští Mogwai oznamují předkapelu Sacred Paws - 31. 10. - Praha Roxy

12. Červenec 2017 08:45 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws  7. července, Praha - Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun, vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2017 - VYHLAŠUJEME BOJ PROTI FRONTÁM

10. Červenec 2017 11:13 |
Naše nová služba FULFILLMENT, o které jsme vás informovali, je jenom jednou součástí naší strategie, která zabrání opakování loňských středečních front u vstupu, které máme stále na paměti. Nejdůležitější zbraní bude dvojnásobné navýšení odbavovací kapacity. U vstupu budou letos dva odbavovací stany, každý se stejnou kapacitou, jaká byla celkově vloni.
... Zobrazit celý článek