Hlavními hvězdami DOBYTÍ JIŽNÍHO PÓLU budou Prago Union + Live Band a Basta Fidel.

|
Hlavními hvězdami DOBYTÍ JIŽNÍHO PÓLU budou Prago Union + Live Band a Basta Fidel.

Letošní 11. ročník DOBYTÍ JIŽNÍHO PÓLU se uskuteční 9.9.2011 v KC Zahrada na pražském Jižním Městě a jeho hlavními hvězdami budou hip-hopoví Prago Union, kteří vystoupí s živou kapelou, a Basta Fidel, hrající ska obohacené o prvky šansonu a balkánské hudby. Otevření hlavní stage v 19:00 bude pro změnu patřit punk rocku a to pražským kapelám The Unholy Preachers a Dreadrot.

Program bude opět doplněn o venkovní hip hop stage, na níž dostanou prostor především méně známí začínající hip-hopoví umělci.

Vstup na celou akci, která začíná již ve 14:00, bude jako vždy zdarma.

Festival pořádá organizace Proxima Sociale, o.s. na Jižním Městě od roku 2001, aby jeho prostřednictvím propagovala své sociální služby. Ty jsou zaměřeny zejména na děti a mládež.


www.pragounion.cz

www.bastafidel.cz

www.proximasociale.cz

Další žurnál

Gorillaz oznamují předskokana na pražském koncertu a představují nový singl a videoklip

7. Listopad 2017 15:53 |
V úterý 14. listopadu se českému publiku poprvé na živo představí nejslavnější virtuální kapela světa Gorillaz. Jako součást turné k novému studiovému albu „Humanz“ čeká pražskou O2 arenu velkolepá vizuální show, kterou přiveze celkem 10 kamionů.
... Zobrazit celý článek

Brutal Assault 2018 - NOVÉ KAPELY S MINISTRY, SAINT VITUS & BLOOD INCANTATION

2. Listopad 2017 15:30 |
MINISTRY hráli sice na BA v roce 2016, ale dojem, který za sebou Al Jourgensen a jeho kohorta zanechali, byl tak intenzivní, že jsme nemohli odolat a pozvali je znovu. Továrna na psychotický zvuk tentokrát přiveze i novou desku!
... Zobrazit celý článek

Mogwai představí Praze své svěřenkyně Sacred Paws

25. Říjen 2017 10:37 |
MOGWAI + support SACRED PAWS (UK) 31. říjen 2017, Roxy, Praha Na svém podzimní turné k chystané desce Every Country's Sun vyráží skotská post-rocková senzace Mogwai s dívčím duem Sacred Paws. Debut předskokanek vyšel na kapelním labelu Mogwai Rock Action.
... Zobrazit celý článek

Obscene Extreme 2018 - DIMENZE GRIND CHAOSU JE ZPĚT!!! INGROWING!!!

25. Říjen 2017 10:30 |
Další kapelou, která se po době hibernace dala dohromady, jsou všem dobře známí čeští grindeři INGROWING!!! Kapela, která vznikla na troskách bandy Plastic Grave v roce 1995, si za svoji existenci a aktivitu rozhodně zaslouží status legendy. 
... Zobrazit celý článek

Ulsect inovují death metal - v neděli živě!

21. Říjen 2017 10:25 |
Jednota uvádí: ULSECT death metal | avantgarde | Season of Mist | NL facebook.com/ulsect ulsect.bandcamp.com ulsect.com
... Zobrazit celý článek